forma nasıl resim eklerim??

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 türkçe
form'a nasıl resim ekleyebilirim? yani resimleri koyduğum zaman teker teker gözüksün istiyorum.mesela bi işle ilgili bi program yapıyoruz.personel bilgilerini gircez.çalışanların resimlerini nasıl ekleyebilirim.onu soruyorum.ne yaptıysam olmadı.tabloda ole nesnesini ekledim.ama formda resimler gözükmüyo.sadece yazıları var.onları nasıl yapabilirim?:???: :yardim:

Excel Vers. ve Dili
2003
yardım nortwind örnek veri tabanında employes formuna bak kod ve form nesnelerini aynen kopyala eğer senin programında çalışmazsa kodda referanslara dikkat et nortwind kiyle aynı oluncca çalışır

Excel Vers. ve Dili
excel 2016
acsess forma her kişi için ayrı resim ekleme

formlarınızı size gönderdiğim örnek çalışma üzerine ekleyerek tasarlayabilirsiniz. kısaca tabloda photo alanı hariç diğerlerini silerek kendi eklemek istediğiniz alanları yazın . Değişiklikleri kaydedip bu tabloyo form oluşturun bu arada resimlerinizide boyutlandırarak imajlar klasörü içerisine koymayı unutmayın. kolay gelsin.

Excel Vers. ve Dili
2003
Resim yolunu göstermek yerine veritabanı ile bütünleştiremez resimleri?

Excel Vers. ve Dili
2003 tr
ben bu uygulamayı çalıştırınca hiçbir resim dosyasını göstermiyor neden olabilir

Excel Vers. ve Dili
excel 2016
inceledim sorun yok

ben bu uygulamayı çalıştırınca hiçbir resim dosyasını göstermiyor neden olabilir
örnekteki resimlerden bahsediyorsanız şimdi test ettim sorunsuz çalışıyor. Ama hayır ben kendi resimlerimi eklediğimde göstermiyor diyorsanız sorun sizde bence. Öncelikle resimlerinizi örnekteki imajlar klasöründeki gibi ölçeklendirmelisiniz ve o klasöre koymalısınız ki eklediğiniz resimler gösterilsin yada kendi oluşturduğunuz klasörden resim çekmek istiyorsanız resimlerinizi ölçeklendirerek koyduğunuz klasör yolunu tutmalısınız.