formda süz işlemi ve buna bağlı olarak düzelt ve sil ma

arkadaşlar ekli dosya da bir çalışmam var. ve bu çalışmanın içerisinde daha önceden bu siteden elde ettiğim bazı yazılmış makrolar var. bu makrolarda gerekli olan düzenlemeleri yapamadım. gerekli açıklamalar ilgili dosyada yazıyor. yardımlarınızı bekliyorum. şimdiden teşekkürler

arkadaşlar kimse bana yardımcı olacak kimse yok mu?
yardımcı olan arkadaşlara şimdiden duacı olacağımı bilmelerini isterim. :dua2:
lütfen mesajlarıma kulak verin!!! :?

Excel Vers. ve Dili
office xp tr
yanıt

Tabiki size yardımcı olacak arkadaşlar var ekteki dosya işinize yararsa kullanın.

sayın nziya çok süper bişey olmuş yaaa!!! çok emek vermişsiniz!!!!
:dua2: size ve sayın leventm'e duacıyım. sayın leventm 'de bir çalışma göndermiş bu ikisi çoook harika şeyler ! ... işimi fazlasıyla görecek....
:icelim: tekrar teşekkürler!!!

form üzerinde önizleme ve yazdır makrosu

sayın nziya bey! size mesaj atıp bahsettiğim proğramı yolluyorum... vaktiniz olurda bakarsanız sevinirim.... sağlıcakla kalın!....

Herkese hayırlı akşamlar. Bilemiyorum, ben acemiyim de onun içinmi bazı eklentilerde sayfalara, bazı eklentilerde VB kodlarındaki şifrelerden dolayı kodlara ulaşamıyorum. yada arkadaşlar yaptıkları çalışmaların paylaşıma açılmasınımı istemiyorlar; eğer böyle ise bu eklentiler niye, bilemiyorum benmi yanlış düşünüyorum ama bu sitenin amacı paylaşmak değilmi. Tamam bir emeğin bire bir kopyalanıp altınada kimden alıntı yapıldığı belirtmeden birilerinin kendi adını, imzasını koyması çirkin ama sırf böyle şeyler olur diye herkes yaptığı çalışmalara şifre koyarsa o zaman kim neyi bu sitede paylaşacak. :(

sayın kurthasan bey! öncelikle günaydın! ekteki dosyanın hiçbir koruması yok! dosyadaki makrolara ulaşabilmek için öncelikle makroları devre dışı bırakmanız gerekiyor. daha sonra vbsayfasını açıp ilgili makroları buradan görebilirsiniz... bir de bu yolu deneyin bakın, göreceksiniz olacaktır! tabi ki paylaşım çok önemli! zaten sitenin genel amaçlarından biri de bu! herşey paylaşıldıkça güzelleşir diyenlerin sayfası:) herkese günaydınlar!...

Excel Vers. ve Dili
office xp tr
yanıt

Sayın ss2004mk programınız tamam güle güle kullanın.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 - Türkçe
Personel Bilgi Programı hk.

Sayın Nurziya, Personel Bilgi Programınızı indirdim. Çok hoş birşey. Þayet bu programda emeği geçenlerin izni olursa, bu programı birkaç küçük değişiklikle kullanmak isterim. İstediğim değişiklikler: Vergi No. yerine ->(BÜRO NO), Dosya No. yerine -> (MAHKEME-İCRASI), Kurumu yerine ->(NOTLAR). Ayrıca ön izlemede başlığın (DAVALI-BORÇLU RAPORU) Alt kısımdaki bilgilerin ide kaldırılması. Sayın Nurziya, yukarıda da belirttiğim gibi emeği geçenlerin izniyle, istediğim bu değişiklikleri yapabilirseniz çok işime yarayacak. Þimdiden teşekkürlerimi sunarım.

Excel Vers. ve Dili
office xp tr
yanıt

Sayın kucuksengun dosya isteğiniz doğrultusunda güncellendi.

sayın nurziya bey çalışmanız için çokkkk çokkkkkkkkkk teşekkürler
ellerinize sağlık!!!! tam istediğim gibi olmuş:)))))
:dua2:

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 - Türkçe
Sayın Nurziya, Davalı ve Borçlu listesinde hızlı aramayı yapamadığım gibi, aramayı nasıl yapacağımı izah ederseniz, sevinirim. Ayrıca Ana Menüde kayıt sayısı yerine, AD ve SOYADI görünebilir mi. Saygılar.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 - Türkçe
Sayın Nurziya, Personel bilgi Programının Ana Menüsünde olduğu gibi, kayıt no. yerine (Rakam yerine) ADI-SOYADI çıksa. Çünkü Hızlı aramada, aranan kişinin adını yazdığımızda, rahatlıkla bulabiliriz. Bunda ise aranan kişinin kayıt numarasını aklımızda tutamayız. Bu yüzden, hızlı aramanın hemen altındaki menüde AD-Soyad gözükmesi gerekir kanaatindeyim. Bu soruna da çözüm getirirseniz, çok hayra geçecek. Saygılar.

Sayın ss2004mk öncelikle size teşekkür eder, önce danışmak yerine serzenişte bulunduğum içinde bütün arkadaşlardan özür dilerim. Eeee öğrenmeninde çeşitli yolları var, ben biraz zor ve kırıcı olanını seçtim galiba herkesten tekrar özür dilerim.
hayırlı akşamlar.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 - Türkçe
Sayın Nurziya, dün sorduğum soruya herhalde zamanınız olmadığından bakamadınız. Gerekli düzeltmeyi yapabilirseniz memnun olurum. (Ana Menüde, hızlı aramanın hemen altındaki liğstede rakam deği de, İsimlerin Çıkması-Personel Bilgi Programında olduğu gibi.) Selamlarımla,

Excel Vers. ve Dili
office xp tr
Sayın kucuksengun ben istediğiniz düzenlemeyi yapıp programı güncelledim her halde dikkat etmediniz 1. sayfaya bakınız