Formu Kapatırken Verilen Talimata Göre Kayıt Etmek

Excel Vers. ve Dili
MICROSOFT EXCEL 2003-TURKÇE
Bir tabloya en fazla ne kadarlık veri girebiliriz.Sorunum şu toplantı kayıtlarını veritabanında tutmak istiyorum fakat toplantı notları yaklaşık 2 adet A4 kağıdı uzunluğunda oluyor.bu kadar uzunlukta bir veriyi veritabanına nasıl girebilirim?

Bir diğer sorumda mesela veritabanına veriileri girdik.formu kapatırken verilerin access tarafından otomatik kaydedilmesini değil bana bir uyarı mesajı vermesini ve benim verdiğim onaya göre kaydetmesini yada kayıttan vazgeçmesini istiyorum.Bunu yapmam mümkünmü.Mümkünse eğer lütfen yardımcı olur musunuz??

Excel Vers. ve Dili
office 2003 prof.tr
tabloya veri girmekten kastettiğin nedir? tek bir alana toplantı notunun tamamını girmenin veritabanında ne işe yarayacağını anlayamadım ama eğer notun tamamını bir alana gireceksen bu alanın özelliğini "NOT" olarak düzenle bu takdirde 64.000 karaktere kadar girebilirsin. yani 2-4 sayfa hiç sorun değil.
Veritabanı verileri alandan çıktığınız anda kaydeder. kayıt için ilave bir işlem yapılmaz.

Excel Vers. ve Dili
MICROSOFT EXCEL 2003-TURKÇE
Sayın Atilla52 sayesinde problem çözüldü.Yardımlarınız için çok teşekkürler Atilla52