Formül çubuğu gerektiğinden büyük görünüyor

Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - TR
Excel'de formül çubuğu olması gerektiğinden çok büyük bir görünümde ve aynı şekilde o kısmın puntoları da büyüdü. Ne yaptıysam düzeltemedim. Çözümünü bilen var mı arkadaşlar? Office 2010 kullanıyorum.

Necdet

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 Türkçe
Büyük görünümünden kastınızı pek anlamadım. Ama formül çubuğunun sağındaki okları kullanabilirsiniz.

Excel Vers. ve Dili
2010 - Türkçe - Win10 x64
sütun isimlerinin olduğu yerin hemen üstündeki kalın çizgiye fare ile gelerek iki tarafı ok işaret olan fare işareti çıkınca yukarı doğru çekebilirsiniz :(

Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - TR
Büyük görünümünden kastınızı pek anlamadım. Ama formül çubuğunun sağındaki okları kullanabilirsiniz.
baknız ekran görüntüsündeki gibi: http://i.hizliresim.com/5R4vb5.png

formülü yazdığımız/düzenlediğimiz alan aynı bu ekran görüntüsünde gördüğünüz üzere büyüdü. yani aşağı doğru genişlemedi. ok işaretini biliyorum da kastettiğim şey genişleme değil, görüntünün büyümesi..

Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - TR
sütun isimlerinin olduğu yerin hemen üstündeki kalın çizgiye fare ile gelerek iki tarafı ok işaret olan fare işareti çıkınca yukarı doğru çekebilirsiniz :(
onu denedim de o dediğiniz şey formül çubuğundaki satır sayısını artırıp azaltmakta kullanılıyor. buradaki tamamen görünümle alakalı bir durum ve ne yaptıysam çözülmedi. artık office 2010 paketini kaldırıp tekrar yükleyeceğim.