Formül ekleyebilir misiniz?

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 tr
:hey: Arkadaşlar ekte ki excel tablomda formüle ihtiyacım var ama işin içinden çıkamadım.açıklama içinde mevcut bir yardım lütfen

Necdet

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 Türkçe
Merhaba,

İldeki görev süresi hesaplamasında benim hesapladığım ile sizinki arasında fark var, hangisi doğru acaba?

İkinci sorunuzun nasıl hesaplanacağını anlamadım. Biraz açar mısınız

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 tr
dostum senin formül doğru galiba.Gerçi benim formülüde arkadaşlara sordum daha önce forumlarda doğru olduğu söylendi ama.İkinci bölümde görmüş olduğun rapor, kurs ve açık süresininin toplamını ildeki görev süresinden düşecek.Öyle bir formül lazım.Yani personelin göreve başlama süresi ve rapor,kurs,açık süresi girilecek ve ildeki görev süresinden düşecek formül ildeki görev süresini gün ay yıl olarak gösterecek

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 tr
Dağıstanlı kardeş süper olmuş ellerine sağlık eh işte yavaş yavaş kendimizi geliştiriyoruz.Görev süresi doğru değilmi?Yani göreve başladığı tarihle bu günün tarihi doğru hesaplanıyor değilmi?Kalemle yapınca tutmuyorda o yüzden sordum.Göreve başladığı gün sayılacak ve bu gün de sayılacak. necdet kardeş sanada teşekkürler. senin formülde güzel ama tarihler tutmuyor benimde kafam karıştı.Bir bakıp açıklık getiriseniz sevinirim. ikinize de teşekkürler

Excel Vers. ve Dili
2003
daha önce hazırladığım excel hakediş programı vardı
o zaman kullanırken lira olarak kuruşlandırma yapmıştık şimdi ise ytl olrak ve ayrıca güncelleştir veya güncelleştirme seçenkelri çıkıyor
karşıma
yardım edecek veya konu hk.bilgi verecek olursanız sevinirim

saygılar