Formül ile yazılanı istenilen yerden iki satır gösterme..

Excel Vers. ve Dili
2016
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
01-03-2023
Merhaba arkadaşlar, elimdeki bu formülü

=BİRLEŞTİR(". . . . İLÇE . . . . . MÜDÜRLÜĞÜ";BİRLEŞTİR(" . . . . . ARAÇ KULLANAN PERSONELİN";BÜYÜKHARF(METNEÇEVİR(ŞİMDİ();" AAAA "));BİRLEŞTİR("AYI MAAŞ DÖNEMİ ";BİRLEŞTİR("( 15 ";METNEÇEVİR(ŞİMDİ();"AAAA yyyy");BİRLEŞTİR(" - 15 ";METNEÇEVİR(ŞİMDİ()+30;"AAAA yyyy )"));BİRLEŞTİR(" İSİM LİSTESİ ")))))

isteğime göre iki satır olacak şekilde nasıl yazdırırım.

Yani aşağıdaki gibi bir satırda durmasını istiyorum. Nasıl yapabilirim saygılarımla....

. . . . . İLÇE . . . . MÜDÜRLÜĞÜ
. . . . ARAÇ KULLANAN PERSONELİN HAZİRAN AYI MAAŞ DÖNEMİ (15 Haziran 204 - 15 Temmuz 2024 ) İSİM LİSTESİ

Excel Vers. ve Dili
2007 Excel, Word Tr
Merhaba, istediğiniz konuma DAMGA(10) yerleştirdikten sonra hücre hizalamadan "metni kaydır" ı seçmelisiniz. Şöyle:
=BİRLEŞTİR(". . . . İLÇE . . . . . MÜDÜRLÜĞÜ";DAMGA(10);BİRLEŞTİR(" . . . . . ARAÇ KULLANAN PERSONELİN";BÜYÜKHARF(METNEÇEVİR(ŞİMDİ();" AAAA "));BİRLEŞTİR("AYI MAAŞ DÖNEMİ ";BİRLEŞTİR("( 15 ";METNEÇEVİR(ŞİMDİ();"AAAA yyyy");BİRLEŞTİR(" - 15 ";METNEÇEVİR(ŞİMDİ()+30;"AAAA yyyy )"));BİRLEŞTİR(" İSİM LİSTESİ ")))))

Not: Formülün yarısını almamışım şimdi farkettim ve düzenledim.

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
2016
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
01-03-2023
Sayın Necati abim, çok özür dilerim dün görmüştüm ama yoğunluktan cevap veremedim. Formül çok harika oldu çok teşekkür ederim. Bir şey daha öğrendik. Allah razı olsun. İyi günler dilerim.

Excel Vers. ve Dili
2007 Excel, Word Tr
Rica ederim. Ben de teşekkür eder, iyi günler dilerim.