formüller

Excel Vers. ve Dili
Office 2007 Türkçe
excel içinde yazdığım formüllerin daha sonra gözükmesini istemiyorum
yani içinde formül olan hücreye geldiğimde adres satırında formül çıkmasın eğer yardımcı olursanız çok sevinirim birde ben makrolu istemiyorum.. şimdiden teşekkür ederim...

Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 Türkçe
Hicreleri Biçimlendirde Koruma Sekmesinde "GİZLİ" kutusunu işaretledikten sonra çalışma sayfasını korumaya alarak yapabilirsiniz.

Araçlar/Koruma /Sayfayı koru

ALGİL NE DEMİÞ

ALGİL
Hicreleri Biçimlendirde Koruma Sekmesinde "GİZLİ" kutusunu işaretledikten sonra çalışma sayfasını korumaya alarak yapabilirsiniz.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 Türkçe
ahkan' Alıntı:
ALGİL NE DEMİÞ

ALGİL

Formülünü gizlemek istediğiniz hücre üzerinde sağ klik yaptıktan sonra açılan menüde "Hücreleri biçimlendir" seçildiğinde açılan pencerede "Koruma" sekmesini göreceksiniz. Bu sekme içinde "Gizli" ve "Kilitli" diye adlandırılmış iki checkbox vardır. İhtiyacınıza göre seçimizi yaptıktan sonra "Tamam" tuşuna basmalısınız. Daha sonra,
Araçlar/Koruma /Sayfayı koru'dan
sayfayı korumaya almalısınız.
osiso' Alıntı:
excel içinde yazdığım formüllerin daha sonra gözükmesini istemiyorum
yani içinde formül olan hücreye geldiğimde adres satırında formül çıkmasın

Excel Vers. ve Dili
Office 2007 Türkçe
algil sana çok teşekkür ederim ben zaten senin ilk söylediğinde ne demek istediğini anladım teşekkür iletimi kusura bakma biraz geç yazıyorum sana ama ALLAH senden razı olsun çok işime yaradı yardımın için tekrar teşekkürlerimi sunuyorum...