Forumda tüm altbaşlıklarda O (sıfır) cevap almış tüm sorulara ayrı bir yerden toplu ulaşılması

kulomer46

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office LTSC Professional Plus 2021 - Türkçe
Forumda tüm altbaşlıklarda O (sıfır) cevap almış tüm soruları tek tek aramaktansa hepsini tek bir yerden görebileceğimiz bir alt başlık yada kısım açılabilirmi?
Ben foruma girince hiç cevap almamış sorular ve sorunları görmek, o sorulara cevap yazmak daha çok ilgimi çekiyor. Ama her alt linki ayrı ayrı yıklayıp 0 (sıfır) cevap almış soruları bulmak vakit alıyor.
Acaba değerli site yöneticilerimiz bir alt başlıkta 0 (sıfır) cevap almış tüm soruları alt alta listeseler biz kullanıcılar için nasıl olur. Cevap yazan başka arkadaşlarımızda hiç cevap almamış sorulara toplu ulaşınca, cevap bekleyen arkadaşlarımızın beklentilerinide daha rahat ve hızlı karşılayabilirler diye düşünüyorum.
(yada tüm alt forumlarda O(sıfır) cevap alan tüm soruları listele, tüm alt forumlarda sadece 1 cevap alan tüm soruları listele gibi kullanıcıların tercih edeceği sayıda bir tercih hakkını kullanıcıya sunan değişiklik daha bir göz doldurabilir)
Selamlar..

kulomer46

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office LTSC Professional Plus 2021 - Türkçe
Bilgi aldım.. Teşekkürler...