fotoğraflı öğrenci kayıt formu

Excel Vers. ve Dili
xp-2003-2007
çalıştığım dershane için bir Access 2007 ile bir uygulama yapıyorum. Dosyanın mevcudu silinmiş hali ektedir. İlk başladığımda 2007-2008 tablosunda foto alanım ole nesnesi idi, forma bmp resmi sürükleyip bıraktığımda resim alanında düzgün şekilde gözüküyordu. Sonradan birşey oldu resim sembol haline geldi ve altında fotonun dosya adı gözükmeye başladı. eski düzgün eklediklerim düzgün görünmeye devam ediyordu. Ama yeni eklediklerim gözükmüyordu. Forumda arama yaptıktan sonra şu an bulunan dışarıdan resim çağırma olayını kulandım. Bu sefer her öğrenciye basacağım öğrenci kartları raporunda resim gözüksün ve print dediğimde toplu kart basabileyim istiyordum. Ama Ole çalışmadığım için raporda fotolar gözükmüyor ve yine duvara çarptım

Şimdi sorum geliyor. Eskiden olduğu gibi bmp yi forma sürükleyip bırakarak çalışmak istiyorum ama resim düzgün görünsün. Dosya boyutu ile ilgili sıkıntım yok zaten toplam mevcut 800 civarı. forumda her türlü aramayı yaptım. haftalardır inceledim. Frame in her türlü özelliğiyle oynadım ama nafile. Bu nedenle artık yardım talep ediyorum. Elinize düştüm.

Excel Vers. ve Dili
Access 2002
aslında 2000 formatında olsa cümle alem açabilse uygulamayı bence daha da iyi olur...

Excel Vers. ve Dili
xp-2003-2007
Hala bi cvp bulamadım

şimdi ben bu fotolarla ve bilgilerle toplu öğrenci kimliği basacam. Nası olcak da olcak bilemiyorum. Sanırım bu konuda bi bilen yok. iş başa düşecek tek tek tek tek alaaaaaa tek tek 900 öğreci tek tek. Ben ölmişiiim:yardim: :eek: :???:

Excel Vers. ve Dili
office 2007
verdiğiniz liklerin hiçbiri çalışmıyor