Geçersiz linkleri silemiyorum

Excel Vers. ve Dili
excel 2000 ingilizce
Merhaba ,
Eskiden başka excel dosyalarında linklerle oluşturmuş olduğum büyük bir excel dosyasını kullanmaktayım.Bütün muhasebe ve gelir gider tablolarımı hatta fatura irsaliye kesme işlemlerini müşteri datalarını bu dosyadan yönetiyorum.
Hazır teklif formatı olan bir sayfa oluşturup teklif alacak kişilerin isimlerini ve malzemeleri otomatik olarak getirtip o sayfayı yalnız olarak başka bir sayfa halinde o müşteri adını verip ileride kullanılmak üzere saklıyorum.
Sorunum tek bir sayfayı kopyaladığım zaman büyük excel dosyasında geçersiz kalmış eskiden bir iki kere kullanıp sonra vazgeçtiğim ama bugün bir şekilde karşıma update edilmek üzere sorgulanarak karşıma çıkan geçersiz linkler.
Bu linklerin nerede yani hangi sayfada kullanılmış olduğunuda bilmiyorum /unuttum.Bu büyük dosyadan kopyalandığı zaman oluşan yeni sayfada da bu likleri update etmem için karşıma çıkıyor.
Bunları nasıl bulup silebilirim.Linkleri kaldırmam için edit linkten gidip linkleri buluyorum ama kaldırmak için bir komut yok.Mesela ekteki dosyayı açınca update olarak sorulan DS-AT-F3.xls dosyası ve diğerlerinin çoğu artık yok nasıl kaldıracağım bir püf noktası varmı bir yardım edermisiniz.
Teşekkürler

Excel Vers. ve Dili
2010
Excel

Artuk GÜncelleŞtİrme Sormuyor