Gıda Toptancılığı Otomasyonu Aranıyor...

Excel Vers. ve Dili
microsoft office access
arkadaşlar finalin %70'i bu ödev üzerinden değerlendirilecek elinizde varsa ve benimle pazlaşırsanız sevinirim.ayrıca sadece bi arayüz fotoğrafı bile en azından rica ediyorumarkadaşlar şimdiden teşekkürler...

Excel Vers. ve Dili
office excel 2003 Türkçe
sen de mi uluborluda okuyorsun arkadaş. Burhan hoca mı giriyor size de? aldık başımıza derdi ne yapcaz şimdi...

Excel Vers. ve Dili
microsoft office access
ewet arkadaşım ne yazıkki uluborludayım.nasıl yapcaz bilmiyorum ya bi arayüz bile bulamadım oturup uğraşsam neyse bakalım allah sonumuzu hayır etsin.....

Excel Vers. ve Dili
2003 TR
Merhaba

Sevgili arkadaşlarım siz burada neden bekliyorsunuz ki? Yapacağınız tek şey bulunduğunuz belde, kasaba vs vs. bir toptancıya gidip "Abi senin iş ile ilgili bir ödevim var. Sizin iş nasıl işliyor neler lazımdır?" deseniz %70 ini bitirirsiniz işinizin. Bu şekilde araştırma ile iyi bir programcı olabilirsiniz yoksa beyhude. Burada yardımcı olabilecek ve hatta olmak isteyen pek çok insan var ama sizin onların işini kolaylaştırmanız lazım.

Siz ilk adımı atın gerisinin geleceğini göreceksiniz. Muhabbetle.

akd

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2003
Merhaba arkadaşlar,
Benim cari hesap proğramım, toptan elektrik malzemecileri için yapılmış bir çalışmadır, bu cari hesap prğramlarımı alıp inceleyin, kendinize göre birşeyler yapın derim ben.
http://www.excel.web.tr/showthread.php?t=32246
İyi çalışmalar...

akd

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2003
Pardon arkadaşlar, bir toptan bakkaliye için hazırlamış olduğum cari hesap proğramım vardı, linkini gnderiyorum.
Aldığınız ve sattığınız firmaları kaydediyorsunuz,
Caride alış yaptığınız zaman satış şeklinde A harfini saçiyorsunuz,
bu A harfini seçince alğınız ürünler direk olarak Stok sayfasının GirenAd hanesine ekleniyor,
Satış yaparkende S harfini seçince yine stok sayfasının ÇıkanAd hanesine ekliyor
A.Ö yü seçerek yaptığınız ödemeleri aynı zamanda Giderler formuna gider olarak işliyor
S.Ö yü seçerek yaptığınız ödemeleride aynı zamanda Gelirler formuna gelir olarak işliyor
A.İ olarak yaptığınız kayıtlarıda stok sayfasındaki GirenAd den çıkartıyor,
Aynı şekilde
S.İ olarak yaptığınız kayıtlarıda stok sayfasındaki ÇıkanAd den çıkartıyor,
Bu işlemleri nizami şekilde yapınca kasa defteriniz hazır oluyor,
A.Ö olarak yaptığınız kayıtları kasa defterinde Gider hanesinde görebilirsiniz,
ve S.Ö olarak yaptığınız kayıtları kasa defterinde Gelir hanesinde görebilirsiniz,
Proğramı iyice inceleyip sonra kendinize göre bir çalışma yapmanızı tavsiye ediyorum.
İyi çalışmalar...
http://www.uploadpaylas.com/v/2345482/akd.sarilar_toptan_bakk..rar.html

Excel Vers. ve Dili
excel 2003
aynen benım içinde gerekLıydı uLuborLuda okuyorum bende..Bıze gıdın bı yere sorun vs demıssınız ama nufusu kucuk ufak bır ıLce gunLerdır taramadıgım er kaLmadı markettekı eleman vega dıye bısı gosterdı sadece fıyat yazıor ..Verı oLarak nasıL bır gırıs yapmam gerektıgını kavramıs degıLım
tesekkurLer de gırıs ıcın sıfre ıstıor

akd

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2003
Giriş şifresi = akd