GİRİŞ SAYFASI

Excel Vers. ve Dili
2016 EN
GÝRÝÞ SAYFASI

günümün büyük bir kısmı bu forumda gezmekle geçiyor. ve excelin çok yoğun kullanıldığı bir şirkette çalıştığım ve bu forumdan öğrendiğim bilgileri uyguladığım için, yöneticilerim tarafından takdir görmeye başladım. bunun için yardım eden, öğreten tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürler...

başlığımın konusuna gelince;
tarayıcımın sık kulanılanların'dan forumu açtığımda veya herhangi bir başlığı takip etmek için gerekli linke bastığımda daima önüme çıkan excel giriş sayfasını (foruma giriş) gereksiz buluyorum. zaman kaybettirdiğine inanıyorum.

başarınızın devamını diliyorum.
saygılarımla

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
yöneticilerim tarafından takdir görmeye başladım.
Bu durum amacımızın gerçekleştiğinin bir örneğidir. Bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim. Açılış sayfasının verdiği raharsızlığa gelirsek, bu durumdan bizlerde pek memnun değiliz. Fakat bu sadece forumun güvenliği için alınmış bir tedbirdir. Tabii siz geçmişte forumumuza yapılan saldırılara denk gelmediniz. Bu saldırılar halen zaman zaman devam etmektedir. İşte bu sebepten dolayı giriş sayfası şimdilik olmak zorunda. Böyle bir foruma neden saldırıldığını merak edebilirsiniz. İnanın sebebini bizde bilmiyoruz.

mehmett

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 Türkçe
leventm' Alıntı:
Böyle bir foruma neden saldırıldığını merak edebilirsiniz. İnanın sebebini bizde bilmiyoruz.
"Yapmayı" bilmeyenler "Yıkmayı" severler sayın Leventm. Bu tür insanlar kendilerinin yapamadığını başkasının da yapabilmesini istemezler ve böyle insanların çok olduğu milletler (veya ülkeler) geri kalırlar.

G

Guest

Misafir
zerige' Alıntı:
"Yapmayı" bilmeyenler "Yıkmayı" severler sayın Leventm. Bu tür insanlar kendilerinin yapamadığını başkasının da yapabilmesini istemezler ve böyle insanların çok olduğu milletler (veya ülkeler) geri kalırlar.
:bravo: :bravo: :dua: :dua: :bravo: :bravo:
Çok güzel bir cevap

Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 Türkçe
"Yapmayı" bilmeyenler "Yıkmayı" severler sayın Leventm. Bu tür insanlar kendilerinin yapamadığını başkasının da yapabilmesini istemezler
:eek:k:: :eek:k::