Gizlenmiş Satırlar Google Drive

Excel Vers. ve Dili
Excel2010-Türkçe
Merhaba Üstatlar;

Bir ihale teklif formatı hazırlıyorum. Bu formatı taşeron firmalara gönderiyorum.Onlarda doldurup bana geri gönderiyorlar.Ancak tüm geri gönderilenleri tekrar yeni bir excel sayfasında birleştirmem gerekiyor. Bu da hiç pratik bir yol değil.
Bunun yerine google drive kullanmak uygun olacaktır diye düşündüm. Benim amacım taşeronlara gönderdiğim tabloları doldurmaları ve sadece benim tüm tabloları görebildiğim ve diğerlerinin sadece kendi dosyalarını görebildikleri bir çalışma platformu oluşturmak. Google drive bunun bir kısmını sağlıyor.Gizlilik noktasında ya hepsini gizliyor yada hepsi aynı anda görünüyor.Bu da benim işime yaramıyor.
Bende seçeneği taraflara yolladığım excel sayfalarının tüm satırlarını gizleyip sayfayı şifreleyerek korumak oldu.Ancak microsoftun bir açığı ortaya çıktı. Gizlenen satırlar şifresiz olarak açılıyor drive ortamında açıldığında. Yani gizlilik ortadan otomatik olarak kalkıyor.Bir çıkış yolu bulamadım.Yardımlarınızı bekliyorum.
Yardım talebim çok uzun oldu kusuruma bakmayın:)

systran

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2007 [TR], 2013 [TR]
Google Formsu denedin mi?

Excel Vers. ve Dili
Excel2010-Türkçe
Siz form deyince ben forum anlamışım:) evet forms u da denedim. gene olmadı.Gizlilik tüm kullanıcılara ya aynı anda uygulanıyor yada herkes aynı anda görebiliyor. Admin için özel bir seçenek yok maalesef.Ama bir admin bir kullanıcı olursa oluyor. 1 admin 3,4,... veya daha fazla kullanıcı olursa olmuyor. Yada en azından ben beceremedim. Yardımcı olabilir misiniz ? Çok teşekkürler

systran

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2007 [TR], 2013 [TR]
hazırladığın tabloyu yüklemeyeceksin, ihale formunu google formsda oluşturacaksın!!!
firmalara linki gönderip doldurun diyeceksin