Gizli bir sütunu göstermek.veriye göre ama

Herkese iyi geceler.

Benim sorunum şu.

Çalışma sayfasında herhangi bir yerde bir değer var atıyorum temmuz,ama daha temmuz ayı gelmediği için bu sütun gizli.Benim isteğim arama ile temmuz bulsun ve temmuzun yazılı olduğu sütunu göstersin .kısaca çalışma sayfasında kursörün durduğun yerin gizliliğini kaldırsın.
Ben arama dahil herşeyi makroyla hallettim burda takıldım sizlerden yardım bekliyorum.

gcanlar2012' Alıntı:
Herkese iyi geceler.

Benim sorunum şu.

Çalışma sayfasında herhangi bir yerde bir değer var atıyorum temmuz,ama daha temmuz ayı gelmediği için bu sütun gizli.Benim isteğim arama ile temmuz bulsun ve temmuzun yazılı olduğu sütunu göstersin .kısaca çalışma sayfasında kursörün durduğun yerin gizliliğini kaldırsın.
Ben arama dahil herşeyi makroyla hallettim burda takıldım sizlerden yardım bekliyorum.
Yaptığınız yere kadar olan kodları yazsanız bizde aynı kodları yazmak orunda kalmasak nasıl olur?

Kod:
Sub Deneyiniz()
    Cells.Find(What:="Temmuz").EntireColumn.Hidden = False
End Sub

Sn.visualbasic yardımınız için teşekkür ederim.
Doğruyu söylemek gerekirse ben yazdıklarımı bilerek yollamadım,çünkü ben sizler gibi visualbasic kodlarını direk olarak daha yazamıyorum.bunun yerine çalışma sayfasından kaydediyorum sonra içine girip değiştiriyorum onun için yollamadım.Ama sayenizde kendimi çok geliştirdim.

bunu nasıl yollayayım.
çalışma sayfasında makro kaydet-ctrl f ye bas aranılacak değeri gir ara bulduğun yere git. bu makro bu şekilde 4 satır ama sizin yazdığınız tek satır.olay budur işte

ben devamlı kayıttayım her gördüğümü yazıyorum hafızaya tekrar teşekkür.

Uğraşlarım bunun içindi

Ben otel muhasebesinde çalışıyorum.Bizim müdür kar zarar yapıyor benden de bu tabloyu hazırlamamı istedi.İş başa düşünce olacağı bu bende olayı makrolara döktüm.ortaya böyle bir dosya çıktı basit bir şey ama işime yarıyor.
Sizinle paylaşmak istedim.