Soru Google takvimde istenildiği şekilde yazdırma yaptırabilmek

balanar

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2007
Merhaba,

Google takvim var biliyorsunuz. Şimdi burada biz atıyorum 1günlük randevuların çıktısını alacagız. Ama a4'ün tamamını sıgıyor.

Biz böyle küçük not defteri kağıdına sığdırarak bir çıktı almak istiyoruz.

Bunu excel makro ile birşey yaparak çözülebilir mi?

Haluk

𐱅𐰇𐰼𐰚
Excel Vers. ve Dili
64 Bit 2010 - İngilizce
+
Google Sheets
+
JScript
Bu sorunuza, bu forumda cevap bulacağınızı hiç sanmıyorum....

.

Haluk

𐱅𐰇𐰼𐰚
Excel Vers. ve Dili
64 Bit 2010 - İngilizce
+
Google Sheets
+
JScript
Mesajda ne istediğinizi aslında tam da anlamadım ama, esasında demek istediğim;

Bu forum Yönetimi anlamadığım bir sebeple "Google" ın office versiyonlarına karşı bir duruş sergiliyorlar.... Şahsen o kadar izah etmeme rağmen, şu forumda kıytırıktan da olsa bir "Google Sheets & Scripting" yani Türkçe meâi ile, "Google E-Tablolar ve Kodlama" bölümü bile açmayı uygun görmediler.... Artık ne düşündülerse !!.. (düşündüler mi, ondan da emin değilim....)

E...., o zaman; eğer sizin veya herhangi başka birisi "Google"ın bir ürünü hakkında bilgi almak isterse, bu foruma uğramaz. Dolayısı ile de, bu tür konularda bilgi sahibi olanlar da zaten bu forumda vakit geçirmezler..... benim gibi 1-2 enayi haricinde!

.

balanar

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2007
Mesajda ne istediğinizi aslında tam da anlamadım ama, esasında demek istediğim;

Bu forum Yönetimi anlamadığım bir sebeple "Google" ın office versiyonlarına karşı bir duruş sergiliyorlar.... Şahsen o kadar izah etmeme rağmen, şu forumda kıytırıktan da olsa bir "Google Sheets & Scripting" yani Türkçe meâi ile, "Google E-Tablolar ve Kodlama" bölümü bile açmayı uygun görmediler.... Artık ne düşündülerse !!.. (düşündüler mi, ondan da emin değilim....)

E...., o zaman; eğer sizin veya herhangi başka birisi "Google"ın bir ürünü hakkında bilgi almak isterse, bu foruma uğramaz. Dolayısı ile de, bu tür konularda bilgi sahibi olanlar da zaten bu forumda vakit geçirmezler..... benim gibi 1-2 enayi haricinde!

.
Şurada olusturdugumuz verileri excel'e çekip orada küçük not defterine sığacak şekilde tasarıma uydurup cıktı alacagız.

Yani esasında excele çekebilsek gerisini halletmeye calısırız gibi ama çekemedik birtürlü

Ekli dosyalar