grafik çizmek.

Excel Vers. ve Dili
2007
arkadaşlar bir grafik çizmem gerekiyor. ama verilerin tek bir hücre içinde lineer olarak artmasını ve bunu oklarla yönetmek istiyorum. yani daha açık olarak mesela 1'den 100'e kadar bütün sayıları tek bir hücre de göstereceğim ve ok ile bunları arttırıp azalttıkça buna bağlı olarak çizdiğim grafikler de değişecek...
buna benzer bir örnek varsa( ben aradım bulamadım) lütfen yardımcı olun. biraz acil... şimdiden teşekkürler.

Excel Vers. ve Dili
2007
teşekkür ederim evet istediğim bu. ama daha çok nasıl yapıldığını öğrenmem lazım. çünkü bir tane değil. farklı aralıklarda sayılar ve farklı grafikler var. onu açıklarsanız sevinirim...

hamitcan

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Excel 2019 Türkçe
1.Form denetimleri içinden Değer Değiştirme Düğmesini seçin.
2.Üzerine gelip sağ klik yapın, Denetim Biçimlendiri seçin, hücre bağlantısını
"A2" olarak belirleyin.
3.Grafik ekleden veri aralığını seçin.Hepsi bu.

Excel Vers. ve Dili
2003, basic
Selam ekteki dosyaya ihtiyacım var ama bende açılmıyor. tekrar atılması mümkün mü?

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
:)) Arif Ben de Artvinliyim kardeş. Ama sana tek bir şey söyleyeyim. Excel üzerine başka böyle bir kapsamlı site daha bulamazsın. yukarıda bir uyarı var dikkatle oku Duyuru Sistemi adında. not aynen aşağıda yazdığım gibi.

LÜTFEN DOSYA İNDİREMİYORUM DİYE MESAJ GÖNDERMEYİN!!!.
06/11/2008 öncesi dosyalar arşivden silindi.
Konu ile ilgi açıklama için: http://www.excel.web.tr/f53/foruma-tekrar-merhaba-t57884.html

incelemekte olduğunuz mesaj ise 2007 yılında yazılmış.