Grafik oluşturma sorunu

suskunyurek

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
windows 11 x64
office excel 2019

Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
25-08-2028
Öğrencilere uyguladığımız deneme sınavlarının sonuçlarını öğrencinin
Deneme sınavlarında ders ders net sonuçlarındaki değişimi 1 grafikte çizgi grafik olarak, deneme sonucunda elde edilen toplam neti 2. grafikte sütun grafik olarak göstermek istiyorum. Toplam NET (2 grafiği) az-çok yaptım ancak ders ders net değişimini grafiğe dökemedim yardım eder misiniz?

Ekli dosyalar

tamer42

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Office 2013 İngilizce
Öğrencilere uyguladığımız deneme sınavlarının sonuçlarını öğrencinin
Deneme sınavlarında ders ders net sonuçlarındaki değişimi 1 grafikte çizgi grafik olarak, deneme sonucunda elde edilen toplam neti 2. grafikte sütun grafik olarak göstermek istiyorum. Toplam NET (2 grafiği) az-çok yaptım ancak ders ders net değişimini grafiğe dökemedim yardım eder misiniz?

Merhaba,

ekli örnekteki gibi mi bir çözüm istiyordunuz.

iyi çalışmalar.

Ekli dosyalar

suskunyurek

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
windows 11 x64
office excel 2019

Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
25-08-2028
evet bu şekilde yapmak istiyordum ancak 4.denemeden sonraki sonuçları girince grafik olarak göremiyorum. excel bilgim neredeyse hiç olmadığı için diğerlerini (ilk 3ünü) nasıl yaptığınızı bulamadım. 8. denemeye kadar grafikleri nasıl oluşturabilirim?

tamer42

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Office 2013 İngilizce
evet bu şekilde yapmak istiyordum ancak 4.denemeden sonraki sonuçları girince grafik olarak göremiyorum. excel bilgim neredeyse hiç olmadığı için diğerlerini (ilk 3ünü) nasıl yaptığınızı bulamadım. 8. denemeye kadar grafikleri nasıl oluşturabilirim?
Merhaba,

ekli örneğe bakın.....

Ekli dosyalar