Grafik üzerinde mouse ile animasyon

tamer42

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Office 2013 İngilizce
Merhabalar,
Ekli dosyada yer alan halka grafikte;
mouse ile grafik üzerindeki halka dilimlerin ( A, B, C, D, E, F, G, H) üzerinde hareket ederken; hangi dilimin üzerindeysek ( A, B, C, D, E, F....) o dilimin boyutunun diğerlerine göre daha büyük görünmesini sağlayacak bir çözüm öneriniz var mıdır?
istediğim bir nevi animasyon işlemi yani...

desteğiniz için şimdiden teşekkürler,
iyi Çalışmalar.

Ekli dosyalar

DoğanD

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 365 TR
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
05-10-2028
Merhaba,

Tam olarak istediğiniz olmayabilir fakat @İdris SERDAR Bey'in MouseOver için birkaç grafik çalışması var sitesinde. Ben çok başarılı buldum, çalışmanıza farklı bir yön verebilir belki. Umarım link paylaşmamda problem olmaz :) tekrar elinize sağlık Sn. @İdris SERDAR Bey.

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Merhaba,

Tam olarak istediğiniz olmayabilir fakat @İdris SERDAR Bey'in MouseOver için birkaç grafik çalışması var sitesinde. Ben çok başarılı buldum, çalışmanıza farklı bir yön verebilir belki. Umarım link paylaşmamda problem olmaz :) tekrar elinize sağlık Sn. @İdris SERDAR Bey.

Sn DoğanD

Forumumuzda reklam gibi ticari amaç içeren linkler dışında link paylaşılması için bir engel yoktur. Foruma katkı sağladıktan sonra her türlü bilgi paylaşımına açığız. Ayrıca paylaştığınız link moderatörümüz Sn Serdar Bey'in ise bundan büyük memnuniyet duyarız.

Son düzenleme:

tamer42

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Office 2013 İngilizce