Soru Güncelleme kısmı sonrası toplama sorunu

Excel Vers. ve Dili
EXCEL VBA
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
04-10-2023
Merhaba ,

Ekte yer alan dosyamda Firma Adı, Proje Adı, Ürün Serisi, Ürün Sınıfı gibi farklılaşan değerlere göre Stok Durumu kısmında Toplam Giriş , Toplam Çıkış ve Kalan göstertiyorum. Güncelleme formunda Giriş miktarını değiştiriyorum fakat Stok kısmındaki Toplam Giriş miktarı değişmiyor ve yeni kaydı eski miktar üzerinden topluyor. Güncelleme kısmında sadece miktar değil Proje Adı gibi tüm textboxlarda ve comboobx yer alanlarda değerlerde güncelleme yapılabiliyor. Örneğin; Beyaz Mavi Galvanic A Class , Beyaz Mavi Volta + B Class olabilir. Buna göre Stok durumundaki miktarlar yeni güncel liste üzerinden işlem yapmalı.

Teşekkürler.

Ekli dosyalar

Necdet

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 Türkçe
Merhaba.
Bir projeyi işin detayını bilmeden kodlara bakarak anlamak zor.
Benim size önerim, Stok sayfasını ne zaman oluşturuyorsanız her güncellemede tekrar oluşturmanız gerekir diye düşünüyorum.
Baktım Stok sayfası ne zaman oluşuyor bunu göremedim.
Dolayısıyla uzun uzun açıklama yapmak biraz zor.

Excel Vers. ve Dili
EXCEL VBA
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
04-10-2023
Merhaba.
Bir projeyi işin detayını bilmeden kodlara bakarak anlamak zor.
Benim size önerim, Stok sayfasını ne zaman oluşturuyorsanız her güncellemede tekrar oluşturmanız gerekir diye düşünüyorum.
Baktım Stok sayfası ne zaman oluşuyor bunu göremedim.
Dolayısıyla uzun uzun açıklama yapmak biraz zor.
Stok Durumlarını da kaydet butonu içerisinde yapıyor. Sanırım Hatam güncellemeyi farklı bir formda yaptırdığım ve stok durumunuda kaydederken hesapladığı için güncelleme sonrası hesaplama değişmiyor.

Necdet

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 Türkçe
Olası.