günlük girişlerin otomatik olarak stok kartlarına yazıl

merhaba
bu benim ilk mesajım.excel kullanarak günlük girişlerimin otomatik olarak
stok kartlarına işlenmesi için yardıma ihtiyacım var.daha önceki mesajları biraz inceleyebildim fakat yeterli bilgim olmadığı için fazla birşey anlamadım.ekte deneme adlı dosyayı gönderiyorum.şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Sayın leventm tam istediğim gibi olmuş çok teşekkür ederim.birkaç ilave daha yapmak istiyorum.kodları inceleyerek denemeler yapacağım.takıldiğim yerlerde foruma yazarak yardım isterim.

aydgur

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2007 Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
04-03-2028
sayın leventm deneme10.zip öreneğinizde her defasında boş olan satırlara yazdırabilirmiyiz ,yani eski kayıtların üstüne yazmasın

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Olabilir ama bu dosya şekliyle yapmak pek mümkün değil, bunun yerine bir veri giriş sayfası veya arayüzü hazırlanıp buradan ilgili sayfalara gönderilebilir. Bununla ilgili bir örnek dosyanız varsa onun üzerinden gidebiliriz.

aydgur

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2007 Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
04-03-2028
Sn.leventm ; bugün sayfalara bilgi aktarma adlı bir dosya ile yardım rica etmiştim
o dosyada böyle bir yardım ricam var ilgilenirseniz sevinirim saygılar.

Sn. leventm ; ekteki dosyada sayfa 1 de 100 kod numarasını yazdıgımda 100 isimli çalışma sayfasına aktarıyor.benim istedigim sayfa 1 de 100 kod numarasını yazdıgımda x isimli çalışma sayfasına aktarması
teşekkürler