Günlük KAsa Programı

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 türkçe
Merhaba arkadaşlar.

Ben işyerinde kullanmak üzere bir günlük kasa programı hazırlıyorum. Kendimce birşeyler yapmaya çalıştım. Ama yapamadığım ve gördüğüm bazı aksaklıkları tespit ettim. Gerekli açıklamaları ve yapmak istediklerimi sayfanın içinde belirttim. Bana bu konuda yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Çok güzel bişey yapmışsın demekki sana yardım edecek kadar bilgisi olan çıkmamış şuana kadar

X

xxrt

Misafir
arkadaşlar yardımcı olacak kimse yok mu?
Kusura bakmayın ama siz proğramı yaptırmak istiyorsunuz.Buna kimsenin zamanı yoktur diyorum..

Kod:
 1) 	 A, B, D SÜTUNLARINA SADECE YTL OLARAK GİRİŞ İZNİ VERİLECEK 
 2) 	 VERİLER KAYIT EDİLDİKTEN SONRA TEXTBOX LARDAN SİLİNMESİ 
	 (AYNI VERİLERİN 2. KEZ KAYIT EDİLMEMESİ İÇİN) 
 3) 	 VERİLER GİRİLDİKTEN SONRA SİLİNMESİ İÇİN ŞİFRE İSTENMESİ AMA DEĞİŞTİRİLMESİNE İZİN VERİLMELİ  
 4) 	 B SÜTUNUNA VERİ GİRİLMESİ ZORUNLU OLACAK  
 5) 	 D SÜTUNUNA GİRİLEN VERİ B-C FORMÜLÜ SONUCU OLACAK 
 6) 	 USERFORMDAN VERİ GİRİLİRKEN KAYIT YAPILAN SAYFA AÇIK OLMASA KAYIT YAPMIYOR 
	 O ANDA HANGİ SAYFA AÇIKSA O SAYFAYA KAYIT YAPILIYOR. 
	 ÖRNEK : AS SAYFASINDAYKEN  USERFORM ÜZERİNDEN SSK SAYFASINA KAYIT YAPMAK İSTEDİĞİMDE  
	                 SSK SAYFASINA DEĞİLDE AS SAYFASINA KAYIT YAPILIYOR. BENİM İSTEDİĞİM SSK SAYFASINA KAYIT YAPILMASI 
	                 KAYIT YAPMAK İSTEDİĞİMDE NERDE OLURSA OLSUN KAYIT YAPMAK İSTEDİĞİM  SAYFAYA KAYIT YAPSIN. 
 7) 	 KAYITLARIN 11. SATIRDAN BAŞLAMASI 
 8) 	 BENİM BELİRLEDİĞİM HÜCRELER 1 DAKKİKA ARAYLA BAŞKA BİR ÇALIŞMA KİTABINA ALT ALTA KAYDEDİLECEK 
	 ÖRNEK : B300, C300, D300 HÜCRELERİ 1 DAKKİKA ARAYLA  C \ DC YEDEK ÇALIŞMA KİTABINA 4. SATIRDAN 
	                 BAŞLAYARAK KAYDEDİLECEK