Güvenlik ayarlarının diğer access prog.ramlarına karışması

Excel Vers. ve Dili
excel 2003
Merhaba Arkadaşlar,

Yaptığım ve ağda çalıştırdığım bir kac access programı var. Bunlardan birine kullanıcılar tanımladım ve yetkilendirme yaptım. Sihirbaz Güvenlik.mdw adı altında bir dosya oluşturdu. Ağdaki diğer kullanıcıları bu dosyanın adresini vererek çalışma grubuna kattım.
Access bilgisayarımda bulunan bütün access programları için şifre sormaya başladı. Ancak ben diğer programlara kullanıcı hesapları oluşturmadım. Ben accces in güvenlik ayarlarını sadece ilk ayarladığım programa uygulamasını, diğer programları rahat bırakmasını istiyorum

Bu mümkünmü, açıkçası bu problem beni zorlamaya başladı

Excel Vers. ve Dili
excel 2003
arkadaşlar cevap bekliyorum

Arkadaşlar,
Problemim devam ediyor, sizlerden cevap bekliyorum sayın karaayhan, icetiner, beap05

Excel Vers. ve Dili
excel 2000
diğer dosyayı açmak istediğinizde çalışma grubundan normal System.mdw dosyasının yolunu gösterin ve ona katılın normal şekilde çalışacaktır. Fakat aynı bilgisayarda iki farklı güvenlik ayarı ile access benim bildiğim kadar çalıştıramazsınız çünkü access başka herhangi bir dosyada açsanız sizin yaptığınız güvenlik.mdw dosyasına katıldığınız için onun güvenlik ayarlarıyla çalışacaktır.