Haftalık Ders Programı

Excel Vers. ve Dili
Türkçe - 2003
Tekrar merhaba...
Ã?ğrenmek istediğim birşey daha var Acaba dershane ve okullar için haftalık ders programı oluşturabilmek mümkünmü?
Veriler :
Ã?ğretmen adları,
Ders zamanları
bazı öğretmenleri istanilen günlere vermeme...
aslında bunun için bir program va Bilsa adlı bir şirket bu programı yapmış fakat ben bunun excel de bile yapılabileceğini düşünüyorum bir fikri olan varmı ???

Excel Vers. ve Dili
Türkçe - 2003
yok burdaki gibi değil aradığım ekte elde hazırlanmış bir ders programı gönderiyorum oradaki kodların her biri bir öğretmenin kodudur ben sayfa2 de öğretmenin adını soyadını vereceğim branşını vereceğimve özellekle gelmek istemediği bir gün varsa onu işaretleyeceğim yerleştir dediğimde ise listedeki bütün öğretmenleri ekteki programa atacak tabi hiç bir öğretmenin çakışmaması lazım ayrıca öğretmen blok ders yapmak istemeyebilir yani 2 saat dersi vardır fakat ilkini 3 saat ikincisinide 6. saat yapmak isteyebilir. (Çok şey istiyorum dimi) neyse böle bişi yapabilecek varmı valla varsa alnından öperim...

Ali

Uzman
Excel Vers. ve Dili
İş:Excel 2016-Türkçe
Dediğin şekilde bir excel programını bizim bir öğretmen arkadaş yapmıştı. Þu an okullarında onu kullanıyorlar.Kendisi ile irtibata geçebilirsem. Size yollamaya çalışırım.

Excel Vers. ve Dili
Türkçe - 2003
bu konuda bana en kısa zamanda yardımcı olursanız çok mutlu olurum hatta o öğretmen arkadaşınızında alnından öperim :) :mutlu:

Excel Vers. ve Dili
Access 2003
peki bunun access versiyonunu da bulabilir misiniz? nasıl sevinirim anlatamam lütfen yardımcı olun

Excel Vers. ve Dili
office 2003
ben yaptım dediğinizi kullanıyorum süper

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 türkçe
banada böyle bir program lazım tşkler...

Excel Vers. ve Dili
Bilmiyorummm...
Arkadaslar bana da o program lazım galiba??
Excel de haftalık ders programı çizelgesi nasıl oluşturuyoruz??

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 , Türkçe
Ali bey ,

Bahsi geçen excel dosyasını gönderebilirseniz çok makbule geçecektir.

Askerlik dönüşü işler çok karışmış , OOS diye program kullanıyorduk program bitmiş. Bilsa zaten paralı , e-okul'dan sonra pek programa ihtiyaç kalmadı zaten.

Excel Vers. ve Dili
office 2005 türkçe
yukarıda verilen link açılmıyor bu programı bana gönderebilirmisiniz