Halı Saha Takip Uygulaması

Tarikkk_

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2019
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
26-10-2028
Merhabalar. Halı saha maç takibi için halı saha programı kullanmaktayız program çok güzel ve kullanışlı fakat halı sahalarda maçlar genelde akşamları oynandığından. 3-4 çalışanı olan sahalarda gündüzleri sadece tek çalışan olur. maç rezervasyonu için çalışanlardan herhangi birini arayıp maç ayarladıkların da diğer çalışanların haberdar olması için ufak bir mobil uygulamaya ihtiyacımız vardı. biz bunun için program geliştiricisi ile görüşerek ufak bir excel dosyasıyla halledebileceğimizi düşündük örneğin ekteki excel dosyası Onedrive klasöründe olacak dosya sahadaki tüm personelle paylaşılacak herkes maç kayıt yapabilecek ve boş dolu saatleri görebilecek. akşam bilgisayardaki esas program açıldığında diyelim ki pazartesi 8-9 saatleri içi telefondan maç eklenmişse aynı gün ve saat için programdan eklediğimizde onun üzerine yazılacak bilgisayardaki programda boş kaldığı sürece telefondaki de duracak programdan telefona güncelleme her 4-5 dakikada olacak. dosyada 2 hafta için kayıt yapılabiliyor. müşteri adı ve telefon numarası var birde maçın kiralık (yani tek seferlik ) yada abone olduğunu ,servisli olup olmayacağını durumdan seçebiliyoruz. maç iptal dediğimizde satırın silinmesi makro suz mümkün değil sanırım makroda mobilde çalışmıyor. bu uygulamayı biraz daha geliştirmek ve daha kullanışlı hale getirmek istiyoruz. uygulamayı sürekli değiştirme şansımız olmayabilir olsa da her seferinde bir maliyeti olacaktır o yüzden şuan için olabilecek en iyi şekilde yapmaya çalışmalıyız. siz değerli excel hocalarından yardım bekliyorum. görüş ve önerileriniz bizim için çok önemli şimdiden çok teşekkür ederim

Ekli dosyalar

muratboz06

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Office365 TR

Tarikkk_

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2019
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
26-10-2028
cevabınız için teşekkür ederim. vermiş olduğunuz linkteki e-tabloları biraz inceledim excel le aralarında bir fark göremedim formüllerde aynı fikir verme konusunda akıl akıldan üstündür forumdaki üstatların tecrübelerinden faydalanmak istiyorum. örnekteki dosyayı mobilde en iyi şekilde kullanılabilecek yöntemeler geliştirmek istiyoruz örneğin satırdaki veriyi temizleme yöntemi olabilir mi