Harici Bellek Kurtarma

baydeniro

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis 2016
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
20-02-2025
Merhaba Arkadaşlar,

Bir arkadaşımın Harici belleği zarar gördü, şimdi açılmıyor. İçindeki bilgiler önemliymiş. Kurtarılması mümkünse ücreti mukabilinde yaptırmak istiyor. Harici Belleğin üstüne bir şey düşmüş ve sonra açılmamış. Biraz teknik detaylar anlattı ama hepsini aklımda tutamadım. Kurtarma işinin optik sürücüye toz gelmemesi için Laboratuar ortamında yapılması gerektiğinden bahsetti. İlgilenenler olursa kendisini doğrudan iletişime geçmesi için yönlendirme yapabilirim.

baydeniro

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis 2016
20-02-2025
Merhaba Arkadaşlar,

Bir arkadaşımın Harici belleği zarar gördü, şimdi açılmıyor. İçindeki bilgiler önemliymiş. Kurtarılması mümkünse ücreti mukabilinde yaptırmak istiyor. Harici Belleğin üstüne bir şey düşmüş ve sonra açılmamış. Biraz teknik detaylar anlattı ama hepsini aklımda tutamadım. Kurtarma işinin optik sürücüye toz gelmemesi için Laboratuar ortamında yapılması gerektiğinden bahsetti. İlgilenenler olursa kendisini doğrudan iletişime geçmesi için yönlendirme yapabilirim.

Excel Vers. ve Dili
2016&2019&2021 TR
29-09-2023
Merhabalar veriler çok özel değilse gene ücretli olarak nette aratıp bulabileceğiniz şirketler tarafından bu işler yapılıyor ancak güvenilirlik ve teminat konusunda dereceleri nedir bilemiyorum.

baydeniro

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis 2016
20-02-2025
Teşekkürler tukayf, kendisine ileteceğim