Hata nerde (#YOK) yazıyor?

Excel Vers. ve Dili
EXCEL 2003 TR
Yaptıklarım tamamen bu formdaki üstadların katkılarıdır Ben sadece kopyala - yapıştır yaptım... Ekteki dosyada kod sayfasına çalıştığım muhasebe programından veri aktarıyorum sınıf dosyasındaki diğer sayfalarada buradan veri alıyor. 1000 kalem malzeme var ve sadece bu iki satırda #YOK hatası veriyor ama üsteki satırda sorun yok Ben yazsam neysede kopyala - yapıştır yapınca aynısı yardımlarınızı bekliyorum
2.olarakta aynı ekte fiyat dosyası var burada fiyat sayfasındaki malzemenin liste sayfasındaki aynı koda ait olan fiyatların aktarılmasını istiyorum.

Orion1

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Win7 Home Basic TR 64 Bit

Ofis-2010-TR 32 Bit
Ekli dosyaları inceleyiniz.
SINIF.xls dosyanızda SINIF sayfasındaki B sütunundaki değerlerle SAYIM1 sayfasındaki B sütunundaki değerler ayni değil.Ben SAYIM1 sayfasındaki B sütunundaki değeri SINIF sayfasındaki B sütunundaki değerle değiştirdim.
Şİmdi oldu.
Diğer dosyanızda tamamdır.:cool:

Excel Vers. ve Dili
EXCEL 2003 TR
Sayın Orion2 ilginize teşekkürler. Fiyat dosyası tamam ama sınıf dosyası olmadı Burada sınıf sayfasındaki sayım1 sayfasından farklı demişsiniz ama sınıf sayfası zaten değerini sayım1 sayfasından alıyor. Burasını anlıyamadım. Tekrar örnek dosya üzerinde açıklarsanız sevinirim...

Son düzenleme:

Orion1

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Win7 Home Basic TR 64 Bit

Ofis-2010-TR 32 Bit
Aşağıdaki değerlerden birisi SINIF sayfasından diğeride SAYIM1 sayfasından alınmıştır.
2'side Farklı değerler.TÜPÜ ile ÇİMEN arasında birisinde bir boşluk var diğerinde 2 boşluk var.:cool:
Burada fark edilmiyor ama her 2 sayfadaki 2 veriyide alt alta kopyalayıp farkı görünüz.:cool:
CABELLA RENK TÜPÜ ÇİMEN 0,56 kg
CABELLA RENK TÜPÜ ÇİMEN 0,56 kg

Excel Vers. ve Dili
EXCEL 2003 TR
Teşekkürler Orion2 bu küçük hatamı aydınlattığınız için yoksa imkanı yok bulamazdım...