Hatırlatma Mesajı

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 - Türkçe
Ekteki örneği Sayın İsa Karakuş'un Excel Dersanesindeki " Kullanıcı Tanımlı Fonksiyon Yazmak" adlı makalesinden aldım. Çok güzel ve faydalı olan bu çalışma ile ilgili olarak (bu çalışmasından ötürü tebrik ve selamlarımı sunarak);
Bunu tüm excel kitapları için değil de sadece bir çalışma kitabında uygulamak istedim.Tabii ki acemelikten beceremedim. Bu çalışmayı XLSTART Klasörüne kaydetmeden, sadece bir çalışma kitabı içine alarak kullanabilir miyiz?

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 - Türkçe
Bu çalışmayı tek bir çalışma kitabının içine alarak (mesela Kasa.xls dosyasının içine alarak) bu çalışma kitabını açtığımızda, önce bu hatırlatmanın gözükmesi için yardım ve önerileriniz.

X

xxrt

Misafir
Sayın kucuksengun, kaçırdığım bir şeymi var diye dün olduğu gibi bugünde tekrar okudum ama ekli dosyadaki makroyu istediğiniz çalışmanın içine kopyalıyacaksınız.Sorunuz bu yönde sanırım.Yoksa başka bir şeyi yok bunun.İsterseniz
Private Sub Workbook_Open() yerine

Sub Auto_Open() yazarak deneyin. :?

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 - Türkçe
Sayın xxrt. Bunu çalışma kitabında uygulayıp çalışmadığı için sormuştum. Ã?neriniz üzerine Private Sub Workbook_Open() yerine Sub Auto_Open() yazarak denedim. Yine çalışmadı. Acaba çalışma kitabında başka bir açılış mesajı olduğu için çalışmıyor olabilir mi?