Her satrın ayrı varakda ayzdırılması yardım lutfen

Excel Vers. ve Dili
excel 2013 rus turk
MERHABA ben istiyorum arkadaslar dondurulmus alanla her bir satir ayri- ayri varaka yazdirilsin . mesalen : dondurulmus alanla 1ci satir, sonra dondurulmus alanla 2ci satir, sonra dondurulmus alanla 3 cu satir heresi ayri-ayri varaklara (kagitlara) print edilsin (yazdirilsin)
boyle bisey yapmak mumkunmu acaba? tek tek secerek yazdira biliyorum ancak otomatik yapmak istiyorum print verdiyimde her satir ayiri varakda yazdirilsin

ÖmerBey

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2007 Türkçe
Merhaba,
Sayfa düzeni sekmesinden istediğiniz işlemi ayarlayabiliirsiniz.
Başlıkları Yazdır özelliği ile her sayfada gözükmesini istediğiniz satırları seçebilirsiniz.
Kesmeler kısmından da her satır için sayfa sonu oluşturup her satırın ayrı sayfalarda çıkmasını sağlayabilirsiniz.
İyi çalışmalar...

Excel Vers. ve Dili
excel 2013 rus turk
ya abi anlayamadim . bir numune yapa bilirmisiniz?
ben istediyim bir sayfadaki her satir ayri-ayri sayfalara yazdirilsin (printerden ciktisini alim)

ÖmerBey

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2007 Türkçe
Dosya göndersem de nasıl yapıldığını bilmedikten sonra bir işinize yaramaz.
Siz aşağıdaki makro kodlarını deneyiniz. Kırmızı yerlere ve açıklamalara dikkat!
Kod:
Sub KOD()
    ActiveSheet.PageSetup.PrintTitleRows = "[COLOR="Red"]$1:$1[/COLOR]" 'Her sayfada gözükecek başlık satırı

For a = [COLOR="red"]3[/COLOR] To Range("A65500").End(3).Row 'Buradaki 3: ikinci sayfanın ayrılacağı satır sayısı
        ActiveWindow.SelectedSheets.HPageBreaks.Add Before:=Cells(a, "[COLOR="red"]R[/COLOR]") 'Buradaki R: boş olan ilk sütun
    Next

End Sub
Kodu uyguladıktan sonra Baskı Önizlemeden kontrol edebilirsiniz.