html içerik içinde formül kullanabilirmiyim

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
merhaba arkadaşlar web sitine topluca ürün eklemek için excel kullanıyorum.
B2'de ürün adı D2'de ürün özellerikleri mevcud. Ürün özellikleri kısmında html içerik var. ben html içerik arasına b2'yi nasıl çağırabilirim. kod aşada B2 YAZAN Yere = ile çağırdım ama olmadı. yardım ederseniz çok sevinirim. 1500 ürünü tek tek eklemek bayaa zamanımı alacak.

Kod:
<p style="text-align: center;">
  </p>
<h3 style="color: rgb(0, 0, 0); font-family: Arial, sans-serif; text-align: center;">
=B2</h3>
<h3 style="color: rgb(0, 0, 0); font-family: Arial, sans-serif; text-align: center;">
 <span style="font-size: 16px;"><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;"><span style="color: rgb(255, 0, 0);"><strong>STOKTAN AYNI GÜN TESLİM... </strong></span><br />
 Saat 18:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı Gün Kargolanır</span></span><br />
 <span style="color: rgb(255, 0, 0); font-family: arial, helvetica, sans-serif; font-size: 16px;">TÜM ÜRÜNLERİMİZ FATURALI VE GARANTİLİDİR</span></h3>
<p>
  </p>
<p>
  </p>

systran

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2007 [TR], 2013 [TR]
html bilgileri hücrede mi yazıyor?
örnek olarak ="<h3>" & b2 & "</h3>" şeklinde dener misiniz?

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
cevapladıın için teşekkür ederim. evet html bilgileri D2 hücresinin içinde. verdiğin kod ile <h1> gibi tagları kullanabildim ama html renk ve align center gibi çift tırnak içeren kodlarda olumsuz sonuç aldım. bunun bir çözümü varmı acaba?

Son düzenleme:

Murat OSMA

Altın Üye
Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 TR-EN
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
31-12-2028
Herhangi bir HTML Editör ile denemeler yapabilirsiniz.

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
arkadaşlar çözümünü buldum örnek olarak çift tırnaklı html kodların işaretleri çiftlenmesi gerekiyormuş
hatalı
=" <h3 style="color:red;">" & B3 & "</h3>"

doğrusu
=" <h3 style=""color:red;"">" & B3 & "</h3>"