hücre rengi hakkında...

Merhaba Arkadaşlar.
Benim bir sorum var. hazırlamış ve verilerini girmiş olduğumuz bir excel sayfasında işi biten satırı başka bir sayfada hücre rengini yeşil yapabiliyormuyuz. yani başka bir deyişle aynı kitap içinde açılmış olan birçok sayfada işlem yapıp o işi kapattığımda ana sayfa diye adlandırdığım sayfada kendine ait satır/sütunu bulup hücre rengini yeşil yapabilir mi? günlerdir bununla uğraşıyorum.

birde ana sayfada sıralamayı değiştirdiğimde alt sayfalarında da otomatik değiştirtebilirmiyim.

İlgilenirseniz çok sevinirim. beni büyük dertten kurtarmış olacaksınız...

Excel Vers. ve Dili
Excel 2002 TR
Bu soruya örnek bir dosya olmadan cevap vermek çook zor. Asıl dosyanızı veya örnek bir dosya yapıp onun üstünde istediklerinizi izah ederseniz daha iyi yardımcı olabilir arkadaşlar.

ekte dosyayı gönderiyorum şipariş veren firmayla ilgili üretimi takip edeceğimiz bir kitap. burada benim istediğim firmanın malıyla ilgili operasyon bittiğinde ben ilgili operasyonun sayfasında malın bitiş haftasını yada tarihini/saatini yazdığımda ana sayfada üretimin o bölümünde tamamlandığını belirtmesi için hücre rengini yeşil yapmasını istiyorum.

yardımcı olursanız sevinirim.

Necdet

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 Türkçe
Sayın lutfiye80, işi kapatmak nasıl oluyor, anlamadım

yani o firma siparişiyle ilgili operasyonun bittiğini ve operasyonun yapılması için açılan iş emrinin kapanması anlamında

Necdet

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 Türkçe
Operasyon nasıl bitiyor? Sayın lutfiye80,
İş emri nasıl kapanıyor? Sizin jargonunuzu bilmiyorum ki