HÜcre Sorunu

Excel Vers. ve Dili
excell 2003
türkçe
Herkese merhaba,
arkadaşlar çalışma sayfamda hücreler kilitlendi. hiç bir şekilde müdahale edemiyorum. sayfada koruma yok. çalışma kitabında koruma yok. mause ile seçilebiliyor ama klavye ile değiştirilemiyor. acaba bir özelliğinimi değiştirdim.
bir türlü bulamadım yardımlarınız için teşekkür ederim.

Excel Vers. ve Dili
Office 2007 Türkçe
Hücreye birşeyler yazmak isteyince bir ileti alıyor musunuz? Alıyorsanız nasıl bir ileti aldığınızı söyleyiniz.

Excel Vers. ve Dili
excell 2003
türkçe
hayır ileti falan yok. sadece hücreye mausla gelebiliyorum. ama klavye çalışmıyor. vb özellikleriyle oynadım galiba ondan oldu.

Excel Vers. ve Dili
Office 2007 Türkçe
Makro güvenlik düzeyini yüksek ayarlayın dosyanızı kapatıp yeniden açın. Şimdi tekrar hücreye veri girmeyi deneyin. Eğer sorun çözüldüyse VBA kodları bunu yapıyor demektir.

Eğer sorun çözülmediyse başka bir önerim olmayacak.

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
excell 2003
türkçe
olmadı. zaten güvenlik seviyesi düşük.

Excel Vers. ve Dili
excell 2003
türkçe
Aslında hücre aktif. yalnız mause ile seçebiliyorsun. çift klik yaptığın zaman hücrenin içine girmiyor. klavye ile müdahale edemiyorsun. vb özelliklerinden bir yeri değiştirdim bilmeyerek ama bulamıyorum. başka çalışma sayfaları ile karşılaştırıyorum özellikleri aynı.

Excel Vers. ve Dili
Office 2007 Türkçe
Özür dilerim güvenlik seviyesi düşük demişim güvenlik seviyesi yüksek ayarlayın.

Excel Vers. ve Dili
excell 2003
türkçe
tamam sayın alpi yaptım. güvenlik seviyesinde değilmiş sorun. sorun vb düzenleyicide bir form içinde break modu aktif olduğu için öyle yapıyormuş. ilgin için teşekkür ederim. iyiki varsınız.