içindekiler

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 english
Arkadaşlar merhaba.. Forumun içinde içindekiler tablosu hakkında arama yaptım genelde ekle- başvuru şeklinde ama benim istediğim Ek'te gönderdiğim içindekiler sayfasında numaraları alt alta hizalayamıyorum hizalamam için bi yolu varmı? Şimdiden teşekkür ederim.

Excel Vers. ve Dili
(Ofis 2003-Türkçe)
Arkadaşlar merhaba.. Forumun içinde içindekiler tablosu hakkında arama yaptım genelde ekle- başvuru şeklinde ama benim istediğim Ek'te gönderdiğim içindekiler sayfasında numaraları alt alta hizalayamıyorum hizalamam için bi yolu varmı? Şimdiden teşekkür ederim.
Arkadaşım Yazıdan sonra bir boşluk bırak ve sayfa numarasını yaz.menü cubuğundan altı çizgili kısmına bas ve tab tuşuyla ilerlet.

Necdet

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 Türkçe
Merhaba,

İlk 5-6 satırı yaptım ama uğraştırıyor.

• Alt Çizgilerin hepsini silin (Ctrl+H işinize yarar)
  • Metin ile sayfa numarası arasına 1 adet Tab Tuşu koyun
  • Sonra Metni seçin
  • Cetvelden sağa yaslayı seçin
  • istediğiniz uzaklığa gidip (Örneğin 25. cm ye, tıklayın)

Seyit Tiken

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Excel : 2010
Aslında bana göre diyorum, pratik ve kısa bir yolu mevcut. Örnek dosya göndermiyoruz. Açıklamaya gayret göstereceğiz. Biçim > Sekme > (Verilen ölçüler örnek niteliğindedir kendinize göre değiştirirsiniz) Sekme Durak Yeri:15 Cm > Varsılan Sekme Durakları > 0 > Hizalama:Soldan > Öncü:4 > Tamam.
Şimdi sayfaya dönelim > Solüst köşeye Ali ismini yazıp Tab tuşuna basalım. Hepsi bu.