İcra Borçlu Takip Programı

NBATMAN

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Office 2003 excel Türkçe
Merhaba,

Daha önce forumdaki sorulardan birine cevap amaçlı yaptığım bir programı paylaşıyorum...

Programı kullanırken dikkat edilecek hususlar:
• program VBNET tabanlı olduğu için Netframework güncellemelerinin tam olması gerekmektedir. Bakınız Netframawork 3.5 SP1
• Veri tabanı olarak excel dosyanın birebir kendi kullanılmaktadır. Bu yüzden dosya adı, "sayfa1" adı vede sütun başlıklarının adı (aralardaki alt tireler dahil)
değiştirilmemelidir. Yoksa farklı aşamalarda hatalar alınabilir.
• Rar dosyasının içindeki hem exe hemde excel dosyası mutlaka aynı klasörün içinde omalıdır. Exeye buradan farklı noktalara kısayol oluşturularak çalıştırılmalıdır.
• Bu program 64bit makinelerde problem çıkarma olasılığı var. eğer hata alınırsa yönetici olarak çalıştırınız...
• Program şu hali ile Ham veriler excele önceden girilir veya girilmiş olan durumunda sonradan yapılan değişiklik,izleme ve raporlama özelliklerini barındırmaktadır. İlerleyen süreçte ilk kayıt (yeni kayıt) yapma işlemini de eklemeyi düşünüyorum. Ki bu olmazsa olmaz bir şey yoksa otomasyon işlevliği yarım kalmış, eksik olur.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Korhan Ayhan

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr-En 64 Bit
Merhaba,

Elinize sağlık... Dosyaları açtığımda aşağıdaki tarzda benzer hatalar alıyorum.

assenucler

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 TR 64 Windows 11 Home Single Language x64 TR
Arşivimde bulunan bir İcra Takip dosyasını yararlı olacağını düşünerek ekliyorum.

Bu dosyayı paylaşan Sn. Koray Dilek'e verdiği emek ve paylaşımı için bir kez daha teşekkür ederim.

assenucler

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 TR 64 Windows 11 Home Single Language x64 TR
Dosyayı beklemediğimi farkettim.

Ekli dosyalar