İcra Resmi Avukatlık Ücreti Hesaplama Prog.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 - Türkçe
Merhaba;

Sayın TARUZ'un çok büyük bir emeği ile hazırlanan Kanuni İcra Vekalet Ücretini Hesaplayan Program.

Programla, Kanuni vekalet ücreti değiştiğinde GÜNCELLEYEBİLME, Resmi Gazetede Yayınlanan Tarifeye uygun ( 140 YTL. nin altındaki alacaklarda, vek. ücretinin asıl alacağı geçmemesi, 1.250 YTL.ye kadar olana takibe konu alacaklarda ise 140 YTL. belirli ücreti hesaplayabilme) özellikleri mevcuttur.

Sayın Taruz'a (Programdan istifade edecek avukat meslektaşlar adına) bir kez daha teşekkür ediyorum.

Selamlarımla.

NOT: Hazırlamakta olduğum Dava ve İcra Takip Programının (Hukuk Büro Otomasyonu Programının) sadece küçük bir modülüdür.

Son düzenleme:

assenucler

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 TR 64 Windows 11 Home Single Language x64 TR
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
29-05-2025
Sayın İsmail Küçükşengün;

Size ve katkıda bulunan sayın Taruz'a teşekkürler.

Zeki Gürsoy

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Office 365 (64 bit) - Türkçe
Accessteki başarınızın devamını dilerim. ;)

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
öncelikle iyi akşamlar dilerim ben mehmet 2 avukatla birlikte çalışmaktayım ve hergün yüzlerce müzekkereyi yazıp yeniden doldurmak çok zor olmaya başladı bana bu konu hakkında yardımcı olmanızı dilerim.
Ben kendimce excelde birşeyler yapmaya çalıştım fakat istediğim gibi dizayn edemedim acaba yardımcı olacak arkadas varsa yardımlarını beklıyorum. Tekrardan iyi çalışmalar dilerim

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 - Türkçe
öncelikle iyi akşamlar dilerim ben mehmet 2 avukatla birlikte çalışmaktayım ve hergün yüzlerce müzekkereyi yazıp yeniden doldurmak çok zor olmaya başladı bana bu konu hakkında yardımcı olmanızı dilerim.
Ben kendimce excelde birşeyler yapmaya çalıştım fakat istediğim gibi dizayn edemedim acaba yardımcı olacak arkadas varsa yardımlarını beklıyorum. Tekrardan iyi çalışmalar dilerim
Sayın mesleketşım;

Siz en çok kullandığınız müzekkereleri word ya da excel.de yazın örnek dosya ekleyin. Bir bakalım. Şu an hazırladığım (access.te) hukuk büro otomasyonuna ekleyeyim ya da başka çözümler düşünelim.

Selamlar.