İddaa tahmin listesi

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 Turkçe
İddaa tahmin programı

Selamlar,

İlk önce burdaki üstadlarıma yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim.Onların desteği ve yardımları olmasaydı benim excel bilgimle bu iş çok zor olurdu:) Tabiki bu programla iligili daha geliştirilecek ve pratik kullanım adına yapılacak çok şey vardır. Umarım sizlerin ve üstadlarımın yardımıyla daha güzel bir program haline getirebiliriz.

Kullanım olarak elimin yettiğince anlatmaya çalıştım burda bir şeyi daha dile getirmek istiyorum.Her ne kadar istatistik olarak sonuç çıkarsakta bu kesin olacak diye bir kural yok.Çünkü bazı şeyleri istatistiğe alamazsınız.Ben burdaki çıkan veriler ışığında oynarken takımın eksik futbolcusuna , ligdeki durumuna,hafta arası oynadığı avrupa kupası veya kupa maçına v.s.bilgileride
araştırarak oynuyorum.

Herkese iyi kullanımlar diliyorum.Bol şanslar...

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
Excel 2003
Selamlar,

İlk önce burdaki üstadlarıma yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim.Onların desteği ve yardımları olmasaydı benim excel bilgimle bu iş çok zor olurdu:) Tabiki bu programla iligili daha geliştirilecek ve pratik kullanım adına yapılacak çok şey vardır. Umarım sizlerin ve üstadlarımın yardımıyla daha güzel bir program haline getirebiliriz.

Kullanım olarak elimin yettiğince anlatmaya çalıştım burda bir şeyi daha dile getirmek istiyorum.Her ne kadar istatistik olarak sonuç çıkarsakta bu kesin olacak diye bir kural yok.Çünkü bazı şeyleri istatistiğe alamazsınız.Ben burdaki çıkan veriler ışığında oynarken takımın eksik futbolcusuna , ligdeki durumuna,hafta arası oynadığı avrupa kupası veya kupa maçına v.s.bilgileride
araştırarak oynuyorum.

Herkese iyi kullanımlar diliyorum.Bol şanslar...
FK SKOR ÇALIŞMIYOR, HATA VERİYOR, kontrol edebilir misiniz?

Muhammet Okumuş

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2013 Türkçe
Merhaba
Modül6 da bulunan kod bölümündeki haftanın başında ve sonundaki " işaretini kaldırınız.
"URL;http://www.tahminkolik.com/IddaaProgram.aspx?week=110" & hafta, Destination:=Range("$A$2"))
bu şekil olsun.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 Turkçe
FK SKOR ÇALIŞMIYOR, HATA VERİYOR, kontrol edebilir misiniz?
Merhaba,

Fk skor silmeyi unutmuşum özür dilerim.Detay sayfasındaki Aktar butonuna basın şeçtiğiniz takımların analizi o şekilde bulursunuz.Dosyayı biraz daha düzelttim.Kullanım hakkında biraz daha bilgi ekledim.

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003
Teşekkürler

Merhaba,

Fk skor silmeyi unutmuşum özür dilerim.Detay sayfasındaki Aktar butonuna basın şeçtiğiniz takımların analizi o şekilde bulursunuz.Dosyayı biraz daha düzelttim.Kullanım hakkında biraz daha bilgi ekledim.
İlgilendiğiniz ve kısa sürede cevap verdiğiniz için teşekkürler.

Mahir64

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Excel 2013-Türkçe
Excel 2016-Türkçe
Merhaba
Bu şekilde paylaşımlar forumun amacını saptıracağı düşüncesindeyim.