İkİ Access Dosyasini Bİrbİrİne BaĞlamak

Hepinize merhaba;

Bir tane "ana dosya" isimli bir access dosyam var.Bunun içinde tüm bilgiler mevcut.Bu bilgilerin bazılarından (raporlardan) diğer personelinde yararlanması gerekiyor onun için sadece raporların bulunduğu ama verileri "ana dosya"'dan alan bir işlem yapmalıyım yani iki access dosyası var biri verileri tutuyor diğeri sadece görüntülüyor.ama nasıl?biliyordum unuttum:) yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Excel Vers. ve Dili
xp türkçe
ikinci access e tabloları bağla raporları yükle... ikinci tablodan sadece tabloları gizli hale getir...

Veri tabanını böl işlemini yaptım tamam olduda sadece tabloları aldı raporlar formlar yok onları nasıl getiririm.

Excel Vers. ve Dili
Ms Office 2003 Türkçe
zaten bu şekilde olacak. tablolar bir mdb de formlar raporlar bir mdb de.
form ların olduğu mdb yi client lara kuracan. tabloların olduğu mdb de merkez nakinada olacak.

Excel Vers. ve Dili
eee
gokaytasci
Merhaba

anladığım kadarıyla access network ortamında ve bağlı taplo yöntemiyle çalıştırmak istiyorsun

ana access dosyasının bulunduğu bilgisayardaki klasöre paylaşım ver diğer bilgisayara geç bir tane boş access dosyası aç ve dosyadan/dış veri al/al tıkla açılan pencereden ana access dosyasının bulunduğu paylaşımlı dosyayı aç gelen ekrandan tablolar hariç diğerkısım ları al raporlar formlar vb.. işlemi tamamla
tekrar dosyadan/dış veri al/tabloları bağla tıkla ve açılan ekrandan ana access dosyasının bulunduğu paylaşımı aç ve dosyanı tıkla gelen ekranda tablolarını seç veriler ana access çekilecek
iyi çalışmalar