iki comboboxla formu doldurma

Excel Vers. ve Dili
ofis2003
comboboxlarla verilerin text kutularını doldurmasını istiyorum bana yardımcı olabilirseniz sevinirim

vallaha yapılmayacak gibi değil ama tam olarak ne istediğini anlayamadım formdan yeni giriş yapıp sayfa1 e kayıt mı yapacaksın comboboxtan hangi verileri göstereceksin, sayfa2 nin nerede görünmesini istiyorsun vs.
açıklarsan daha çok yardımımız dokunur

Excel Vers. ve Dili
ofis2003
sayfa2 deki bilgilerin formda gözükmesini istiyorum.sonra bu bilgileri sayfa1 e kaydedeceğim.sayfa2 deki bilgilerin hepsi form üzerine gelmeli.dahha sonra bu formu geliştireceğim.Teşekkürler :arkadas:

Excel Vers. ve Dili
ofis2003
arkadaşlar comboboxlarla ilgili ayrıntılı bilgi bulabileceğim yer varmı.bu text kutularını doldurmam gerekli bilgisi olan varsa yardım etsin lütfen

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Ekteki örneği inceleyin.

Excel Vers. ve Dili
ofis2003
syn leventm bey size çok teşekkür ederim yardımınızdan ötürü :hihoho: .Ekte gönderdiğiniz tam olarak isteğim gibi ancak plaka numarasını verdikten sonra malzeme listesini seçince araçlar karışıyor.Mümkünse plakayı seçtiğimizde araç cinsi gözüksün.Malzeme kutusunda ise sadece o marka aracın malzemeleri o kutuda olsun.Malzeme seçince diğer kutularda dolsun.Þimdiden teşekkürler

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Haklısınız, üstteki dosya gerekli düzeltmeler yapılarak yenilenmiştir. Tekrar indirerek inceleyebilirsiniz.

Excel Vers. ve Dili
ofis2003
çok teşekkür ederim.Elinize emeğinize sağlık çok güzel olmuş. :D :) :hey: :arkadas: :mutlu: