iki farklı exel dosyasını karsılastırma

merhaba arkadaslar elımızde ı adet exel dosyası var veben bu dosya verılerının aynısının dıger elde ettıgım dosyalarla karsılastırıp arasındakı farklılıkları bulmak ıstıyorum yanı elımde 1 adet master (ana,örnek) dosya var ben dıger elde ettıgım dosya verılerıyle ana dosya verılerını karsılastırmak ıstıyorum ve arasındakı farkları gosterır bır uygulama veya progam varsa bılgılendırısenız sevınırım

SN:KUTEGE ANLATMAK SİTEDİĞİNİZ SORUYU NET ÖRNEKLEME İLE ANLATIN YADA ÖRNRK DOSYA GÖNDERİN ÇÜNKÜ EKSEL UYGULAMALI BİR PIROGRAMDIR.BENCE BU ŞEKİLDE DAHA NET ANLAŞILIR VE ANLATILIR

SAYGILARIMLA

FARUKGOKAY' Alıntı:
SN:KUTEGE ANLATMAK SİTEDİĞİNİZ SORUYU NET ÖRNEKLEME İLE ANLATIN YADA ÖRNRK DOSYA GÖNDERİN ÇÜNKÜ EKSEL UYGULAMALI BİR PIROGRAMDIR.BENCE BU ŞEKİLDE DAHA NET ANLAŞILIR VE ANLATILIR

SAYGILARIMLA
ilgın icin tesekkur ederim
şimdi örnek1 dosyası ile örnek2 dosyasını karşılastırıp arasındaki farkları gosterir bir formul örnek1 dosyası benim baz aldıgım dosya dıger elde ettıgım dosyalarda bu sekılde olması ıcın karsılastırmak ıstıyorum umarım anlatabılmısımdır tesekkur ederım sımdıden

Korhan Ayhan

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr-En 64 Bit
Selamlar,

Size ekte küçük bir örnek hazırladım. Dosyanın içinde gerekli açıklamaları yaptım.

COST_CONTROL' Alıntı:
Selamlar,

Size ekte küçük bir örnek hazırladım. Dosyanın içinde gerekli açıklamaları yaptım.
cok tesekkur ederım emegın ıcın ısıme yaradı ıstedıgım gıbı olmus
saygılar