İki farklı grafiği tek grafik haline getirebilme hk.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 türkçe
Ýki farklı grafiği tek grafik haline getirebilme hk.

selam, Oluşturmak istediğim ekte mevcut olan iki ayrı grafiği tek bir grafik altında nasıl birleştirebileceğim hususudur. Bu konuda çok uğraştım fakat başarılı olamadım. Tabiiki hile yollu halletmeye çalıştım ancak grafik bazında başaramadım. özellikler bu konuda yardım bekliyorum. İlgilerinizden dolayı şimdiden teşekkür ederim.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 türkçe
selections, ilginden dolayı çok teşekkür ederim ancak sorumun cevabı maalesef o değil, neden açamadığını bilemiyorum, ancak çift bölgeli, yani iç içe iki grafik, bir grafik sol ve alt değerler göre çizilirken diğeri sağ ve yukarı değerlere göre çizilecek, ancak sağ ve sol veriler aynı olacak. dosyayı tekrar göndereceğim.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 SP1 Ingilizce
Mrb :hey:

Ekte:hacim-alan egrisij.zip

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 türkçe
jale, gönderdiğin bilgi tam işime yaradı, çok ama çok teşekkür ederim, incemeye henüz fırsatım olmadı ama nasıl yapıldığını izah edebilirsen sevinirim, yinede çok teşekkürler. SAÐOL :mutlu:

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 türkçe
selam, Oluşturmak istediğim ekte mevcut olan iki ayrı grafiği tek bir grafik altında nasıl birleştirebileceğim hususudur. Bu konuda sağolsun JALE arkadaşımız çok güzel bir örnek göndermiş kendisine teşekkür ediyorum. Ancak bu grafiğin fonksiyon formülünü nasıl oluşturacağım hususunda da bilgilendirirseniz sevinirim. İlgilerinizden dolayı şimdiden teşekkür ederim. TÜM ARKADAÞLARA!