İki farklı Kitapta link yapmak

Excel Vers. ve Dili
Office 2003 Eng
Arkadaşlar benim bir sıkıntım... elimde iki adet kitap var... birinde bir değer girdiğim zaman diğer kitaba aynen çekebiliyorum... ama bunu link için yapamaıyorum... yardımlarınız için şimdiden teşekkürler... örnekler ekteki gibidir.

Not:
Aynı kitap içerisinde bile götüremedim formül ile linki :(

uzmanamele

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
excel 2010
merhaba
anladığım kadarıyla, www.ecvel.web.tr yazısını kitap1 den kitap2 ye alabiliyorum ama 1. kitapda yazıyı tıklayınca link açılıyorken 2.kitapda neden açılmıyor diyorsunuz?
1.kitapda siteye köprü kurulmuşda ondan.
siz 1.kitapdaki değeri alıyorsunuz, kopyala-yapışdır derseniz köprü ile birlikde gelir.

Excel Vers. ve Dili
Office 2010
formüldeki $ işaretlerine dikkat edin, book2 b5 hücresine =[Book1.xls]Sheet1!B5 yazarsanız istediğiniz şekilde olacaktır.

Excel Vers. ve Dili
Office 2003 Eng
merhaba
anladığım kadarıyla, www.ecvel.web.tr yazısını kitap1 den kitap2 ye alabiliyorum ama 1. kitapda yazıyı tıklayınca link açılıyorken 2.kitapda neden açılmıyor diyorsunuz?
1.kitapda siteye köprü kurulmuşda ondan.
siz 1.kitapdaki değeri alıyorsunuz, kopyala-yapışdır derseniz köprü ile birlikde gelir.
İlk olarak yorumunuz ve yardımlarınız için teşekkürler fakat; benim anlatmak istediğim 1. kitapta yer alan C 5 hücresi ( örnek olarak ) www.excel.web.tr yazılı buradan bir formül ile 2. kitap C 5 hücresine bunu çektiriyorum fakat; link olarak değil sadece www.excel.web.tr olarak geliyor... bunu nasıl yaparım... umarım istediğimi tam olarak anlatabilmişimdir...

Kopyala - Yapıştır olmayacak formül ile gelmesi gerekiyor...

Yardımlarınız ve Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler....