iki farklı yönden userform'un ekrana çıkması

Arkadaşlar!

Ek'te göndermiş olduğum örnekte,Start butonuna tıkladığımda makro çalışıyor ve her dakikada bir Userform ekrana gelerek dakikayı gösteriyor ve 10 sn sonra userform kapanıyor.

Yalnız dakikayı gösteren Userform'un 2 ayrı Useform halinde ve 2 ayrı şekilde ekrana gelmesini istiyorum.

Eğer dakika tek ise UserForm3 çalışıyor, ekrana ortadan beliriyor ve 10 sn sonra kayboluyor.

Ancak dakika çift ise UserForm1 'in ekrana alttan yukarı doğru kayarak gelmesini ve 10 sn sonra kaybolmsını istiyorum.

Sorun ise burada, UserForm3 çalışırken, Userform'un çalışması esnasında hata veriyor.

EK'te bulunan örneğimi inceleyerek bana yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Saygılarımla

rdeniro' Alıntı:
Sorun ise burada, UserForm3 çalışırken, Userform'un çalışması esnasında hata veriyor.
Arkadaşlar bu kısmı yanlış yazmışım. doğrusu UserForm1 çalışması gerektiği zaman hata veriyor.

Belki yukarıda tam olarak anlatamamış olabilirim. Esas yapmak istediğim, ardışık olarak her dakikada bir UserForm1 ve UserForm3' ün ekrana çıkması ancak birisi ekrana direkt olarak diğeri alttan yukarı doğru kayarak çıkması ve 10 sn sonra ortadan kaybolması.

Yukarıdaki örneğe bakarak bana yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Her türlü makro problemlerimi çözen Sayın Levent Hocam.

Bu konuda yapabileceğiniz birşey yok mu?

Saygılarımla,

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Dosyanızda bazı düzenlemeler yaptım. inceleyin.

Levent Hocam!

Size söyleyebileceğim tek bir şey var.

O da Allah sizden razı olsun.

Yine sorunu çözdünüz.

Saygılarımla,