İki kullanıcı girdiğinde ikincinin çıkış tarihini yazamıyor ?

Excel Vers. ve Dili
Office 2003 Pro Tr
programı biden fazla kullanıcı açtığı zaman en son boş olanı dolduruyor diğer kullanıcıların çıkış tarihleri boş kalıyor

Excel Vers. ve Dili
access
formda tarih ve çıkış tarihlerinin varsayılan değerini date() yaptım oldu bir bakın

Excel Vers. ve Dili
Office 2003 Pro Tr
Celoy kardeşim sanırım ben anlatamadım. Kusura bakma tekrar anlatmaya çalışıyım.

deneme kullanıcısıyla açıyoruz sonra kapatmadan
ma kullanıcısı ile açıyoruz ilk önce denemeyi kapatıyorum tarihi yazıyor
ma kullanıcısını kapattığım zaman tablonun sonundaki son tarihi dolu gördüğü için bişe yazmadan çıkıyor. böylelikle ma kullanıcısının çıkış tarihi boş kalıyor.
Yapamadığım şey çıkarken programı açan kullanıcının son çıkış tarihini doldurmasını sağlamak. birden fazla kullanıcı girdiğinde bir tanasei kapatınca onun çıkış tarihini yazıyor diğerleri kapattığı zaman çıkış tarihleri boş kalıyor.

yardımlarınız için teşekkür ederim

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın mengene4,

Bir modül oluşturun ve bu modülde ir adet global değişken tanımlayın, girerken kaydın yapıldığı ID numarasını bu global değişkene eşitleyin çıkarkende bu global değişken numarasına karşılık gelen kaydı güncelleyin (update), çıkış tarihini.

Siz neden ayrı ayrı saat ve tarih alanları oluşturdunuz? Bir adet tarih alanı yeterli. Now() ile kaydedersiniz. Formda kullanmak için sorgu ile parçalayabilirsiniz.

İyi çalışmalar:)

Excel Vers. ve Dili
Office 2003 Pro Tr
Teşekkür ederim modalı
sorunumu anlatabilmişim ekli dosya bir örnekti asıl kullandığım yerde tek tarih olarak kullanıyorum ama bu global değişkeni nasıl uyarlıyacağımı bilmiyorum.
Mümkünse örneğe ekleyebilirmisiniz.

Teşekkürler iyi çalışmalar