İki tarih arası rapor

Excel Vers. ve Dili
2007-Türkçe
Merhaba,
Arkadaşlar benim sorumun raporlama hakkında form içinde çeşitli rapor örnekleri var ama ben istediğimi bulamadım.
Arkadaşlar benim almak istediğim iki tarih arası rapor. Yani benim ilk tarih kriterim 15/10/2006 ikinci tarih kriterim ise 15/11/2006. Bu iki tarih arasında olan kayıtların raporunu almak istiyorum. Ve bu iki tarih arasında ki X ürünün hareketlerinin raporunun almak istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Excel Vers. ve Dili
office 2003
örneğini koyarsan belki yardım edebilirim.anlatığım kadarıyla tarihleri ve ürünü sen secmek istiyorsun.

Excel Vers. ve Dili
2007-Türkçe
Örnek ekte

Selam,
deneme.mdb dosyasında formaların altında kayıt bul formu var oradaki krıterlere göre arama yapıyorum ama mağaza ismi verip verdiğim mağazadaki deneme isimli kasiyeri istiyorum ama mağazayı dikkate almadan direkt olarak kasiyer ismi deneme olanları sıralıyor ve tarih kriteri koyduğumda ise 2 tarih arasını değil en son yazdığım tarihi dikkate alarak geiriyor.

Excel Vers. ve Dili
2007-Türkçe
Yardımlarınız bekliyorum

Arkadaşlar sorunumu yazdım ama henuz cevap alamadım. Eğer tarif edereniz ben çalışmalarıma devam edeceğim. Şimdiden teşekkürler.:yardim:

Excel Vers. ve Dili
2010
Sn. Murat bey,
gönderdiğim belgede sorgu yoluyla sorunuzu çözdüm. umarım faydalı olur.
kolay gelsin.

Excel Vers. ve Dili
2007-Türkçe
Sn. Eskala bu konuyla ilgilenmişsiniz de örneği koymamışsınız. Eğer Örneği koyarsanız sevinirim.

Excel Vers. ve Dili
2010
pardon, eklmeyi unutmuşum.
formlarda rapor formunda istediğin var sanırım. daha detay vs istersen de yardımcı olurum. şimdilik bu.
kolay gelsin.

(bu arada şunu belirteyin ben accesete ne öğrendiysem bu siteden öğrendim ve özellikle de Sn. Modalı dan. herkese teşekkürler...)

Excel Vers. ve Dili
2007-Türkçe
Sn Eskala, aslında benim istediğim x mağazanın x kasiyerinin 01/11/2006 -30/11/2006 tarihleri arasındaki hareketlerinin dökümü şeklinde şimdiden teşekkür ederim.

Excel Vers. ve Dili
2010
Sn. Murat bey, istediğiniz gibi olan cevap ekte.
yalnız, kasiyer ve mağaza isimleri yerinişzde olsam bir tablodan combobox ile almak daha kolay olur. sizin ilk yolladığınız formda mağaza isimleri kasiyer isimleri yok, ben de denem olarak yazdım.
ayrıca yaptığım sorguyu inceleyin, olayın mantığını siz de çözersiniz.
kolay gelsiniz.

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
2007-Türkçe
Teşekkür ederim Sn.Eskala budan sonrası bana kalıyor.