İnternet Mesleki Bir Sitenin İçindeki html Linklerini Excel Sayfasına Yapıştırma

Excel Vers. ve Dili
excel2003
Merhaba

İnternet Mesleki Bir Sitenin İçindeki html Linklerini Excel Sayfasına Yapıştırmada

Örnek Site
http://www.muhasebenet.net/muhasebebilgirehberi.html

1- bu sitenin altında göreceğiniz gibi çok sayıda konu başlık linkleri var. Amacım Excelde mesleğim ile ilgili konulara ilişkin toplu bir arşiv yapıp vakit buldukça excele kopyaladığım bu linkteki konu başlıklarını Alfabetik sıraya getirerek ilgili konuları okuyum öğrenmek istiyorum.

2- bu linklerin bazılarını toplu seçiyorum örneğin 20 tanesini exceldeki sayfama kopyala/yapıştır yapıyorum ve konu başlıklı linkler güzel bir şekilde excelde açılıyor ilgili sitedeki konuya ulaşabiliyorum sorun yok. Fakat aralarında bazı konu başlık linklerini düz metin şeklinde yapıştırıyor.

3- Sorunu çözmek için excelde mause sağ tıklayıp köprü seçeneğini seçerek ilgili web site ile excel arasında köprü oluşturup hücre aralığı gibi yapılması gerekenleri yapmaya çalışıyorum (ama beceremedim excel bilgim zayıf) sadece köprü bölümünden tek tek yapmayı becerebildim. sitede yüzlerce konu linkleri var hepsi alt alta ben 2. maddede yazdığım gibi toplu kopyala yapıştır ile yada benzer teknik ile halletmek istiyorum. Her konu başlığının ilgili adresini tek tek çok zahmetli yardımcı olursanız memnun olurum.

Selam ve Saygılarımla

Excel Vers. ve Dili
excel2003
Excel Uzmanı arkadaşlarım bu konuya bir el atacak yiğit yok mu ? Abiniz size bir dua etse olmaz mı? uğraştım küçük bir hata yapıyorum ama bulamadım. Selamlar Saygılar...