İnternet radyo ve Tv Dinleme

Excel Vers. ve Dili
Office 2003-Türkçe
Ýnternet radyo ve Tv Dinleme

arkadaşlar ben internet üzerinden radyo dinlemeye ve tv seyretmeye çalışıyorum ama olmuyor.Online yayınlarda her türlü işlemi yapıp
dinleme konumuna geldiğimde hazır diyor ama ses gelmiyor.Tv görüntüsü de alamıyorum.Yalnız Winamp da bazı radyoları dinleyebiliyorum acaba bilgisayarımın ayarlarından mı kaynaklanıyor.
Modemim adsl markası ZyXEL PRESTİGE 600 acaba sorun nerede
herkese selam foruma devam

Televizyonu winaptanmı dinleyemiyorsuz.Eğer Winampta ise İnternet Tv seçtikten sonra wiev 'den ortam kitaplıkları tercihini tıklayıp Show internet radio and internet TV ' yi tıklarsanız görüntü gelir...

Excel Vers. ve Dili
excel2013tr
Problemsiz Tv seyredebilmek için internet bağlantınızın yüksek olması gerek. Radyo yayınlarını alabilirsiniz. Yayınları kendi sitelerinden mi dinliyorsunuz? İşletim sisteminiz nedir?
Bir de medya player ile deneseniz

Excel Vers. ve Dili
Office 2003-Türkçe
Arkadaşlar ilginize teşekkürler işletim sistemim Win Xp bulunduğum bölgede
bütün arkadaşlar online olarak Süperonline.com dan direk dinleyebiliyor.veya radyo veya televizyonların kendi sitlerinden canlı yayın seçeneklerine tıkladığında
dinleyebiliyorlar.Winamp tan da birkaç türkçe yayını ancak dinyebiliyorum.
Acaba windows ayarlarından mı kaynaklanıyor.dilekgüç kardeşim demiş ki Winamp 5'si dene şu anda Winamp 5.08e kullanıyorum
online yayılarda bağlanıyor diyor hazır konumuna geliyor ama ses yok
acaba adsl hizmeti sağlayan resmi server den olabilir mi.Rakipsiz Tayfunun dediklerini de yaptım