İş arkadaşı arıyoruz.

Ömer BARAN

Uzman
Excel Vers. ve Dili
Office 2013 ( 32 bit ) TÜRKÇE
Tüm üyelere merhaba.

Merkezi, İstanbul Avrupa yakasında PERPA İş Merkezinde olan firmanın muhasebe bölümünde çalıştırılmak üzere bir elemana ihtiyacımız var.
İlgilenecek üyeler forumdan özel mesaj yazarsa sevinirim.

Olmazsa olmazımız; pratik ve analitik düşünce yapısına sahip, söyleneni anlayacak, bilmediğini soracak-araştıracak bir kişi olunmasıdır.

Adayların:
-- Mevcut kadro gözönüne alındığında yaşının 35'den büyük olmaması,
-- Haftaiçi 08:00 - 18:00, Cumartesi yarım gün şeklindeki çalışma saatlerine uyabilmesi ve işyerine ulaşım sorununun olmaması,
-- Daha evvel LOGO muhasebe programı kullanmış (tercihen GO3 versiyonu) olması,
-- İmalat muhasebesi konusunda asgari seviyede de olsa bilgiye sahip olması,
-- Ms. Office programlarını (en azından word ve excel) orta veya orta üst seviyede kullanabilecek bilgiye sahip olması,
-- Erkek adayların askerlikle ilişiğinin olmaması,
gerekiyor.
.

Son düzenleme:

muhasebeciyiz

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2016
64 Bit
Tüm üyelere merhaba.

-- Daha evvel LOGO muhasebe programı kullanmış (tercihen GO3 versiyonu) olması,
-- İmalat muhasebesi konusunda asgari seviyede de olsa bilgi ve tecrübeye sahip olması,
Sayın Ömer Bey ; Merhaba

Kendimde aynı zamanda yıllarca muhasebeci bürosu işletmiş olup yaş kemale erdiğinden işimize veda ettik.

İş arkadaşınızı buluncaya kadar çözüm olarak tamamen gönüllülük esasına dayalı olarak size yardımcı olacak bir dostum vardır. Bu dostum büyük bir inşaat-süt-tuğla firmasının şirketler grubunda muhasebe müdürlüğü yapmaktadır. En önemlisi imalat muhasebe konusunda deneyimli olup halende Logo-Go3 proğramında işini faal olarak sürdürmektedir.

Şehirler olarak uzakta olmamız sebebiyle biraraya gelip tanışıp yardımcı olma imkanımız yoktur.Ancak telefonla veya mail yazışmasıyla sizlere yardımcı olabiliriz. Sizlerde bilirsinizki bazen aynen bu forumda olduğu gibi yol gösterecek, bilgiyi doğru verecek çözüme ulaştıracak iyiliksever insanlara ihtiyacımız vardır.

Herhangi bir karşılık beklemeden tamamen yardımcı olunması amacıyla isterseniz, bilgisinden yararlanabileceğiniz dostumla görüştürüp imalat muhasebesi ve go-3 proğramlarında yardımlaşmak üzere size yardımcı olmasını sağlayabilirim.Selametle kalın.

Excel Vers. ve Dili
2010 türkçe
TAM BANA GÖRE İŞ VE MUHASEBE BÜROSUNDA ÇALIŞIYORUM MESLEĞİ İYİ ÖĞRENMEK AMACIYLA AMA İKİ SIKINTI VAR BİRİ İSTANBUL OLMASI, DİĞERİ DE İMALAT OLARAK ÜST DÜZEY BİLGİM YOK... AH İSTANBUL AH ! HAYIRLI GÜNLER, KOLAY GELE BÖYLE ŞEYLER BURADA GÖRMEK GÜZEL...

Ömer BARAN

Uzman
Excel Vers. ve Dili
Office 2013 ( 32 bit ) TÜRKÇE
Konu günceldir.
.