İSTENİLEN VERİLERİ NASIL BULURUM ???

ÝSTENÝLEN VERÝLERÝ NASIL BULURUM ???

Excel'de İstediğim verileri nasıl bulurum ile ilgili gönderdiğim ekli dosyada neler yapmak istediğimi yazdım. Bir an önce yardımcı olursanız sevinirim.

Teşekkür Ederim.

MERHABA

Ã?RNEÃİ İNCELERSENİZ AYNI SORU DEÐİL. Ã?RNEÐİN İÇİNDE ASIL Ã?ÐRENMEK İSTEDİÐİM YAZIYOR. BİRAZ DİKKATİCE BAKARSANIZ NE Ã?ÐRENMEK İSTEDİÐİMİ YAZDIM. TEÞEKKÜR EDERİM. BİR DE EXCEL'İN BU WEB SİTWSİ GİBİ DELPHI'YE AİT SORU-CEVAP SİTESİ VAR MI BİLDİÐİNİZ? VARSA YAZARSANIZ SEVİNİRİM. TEÞEKKÜR EDERİM.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2000 Ing.
merhaba,

Not: Lütfen "Bunu Excelin süz olayıyla yapabilirsin" demeiyn. Çünkü kullanmak istediğim veri alanları örnek olarak yazdıklarımdan çok daha fazla.
söyler misiniz bu kadar fazla kriterleri olan bir tabloyu filtreden başka
daha pratik, daha hızlı yapabileceğimiz başka bir yöndtem var mı?
sevgili @xxrt nin verdiği linkten daha önce verilen örneği inceledim.
bence sizin ihtiyacınızı fazlaıyla görecek kapasitede.
sevgili @leventm oturmuş hiç üşenmeden sizin için program hazırlamış.
yapmanız gereken kodları inceleyerek olayı çözmek.
ki eğer
Başlı başına bir paket program gibi dosya hazırlamak istiyorum.
diyorsanız mutlaka bu kodları anlamalısınız.

isterseniz en baştan başlayın.
çünkü önemli olan öğrenmek olayı çözmek.
aksi taktirde sürekli başkalarından yardım istemek zorunda kalacaksınız.
http://www.excel.web.tr/viewtopic.php?t=4153
iyi çalışmalar.

T

TRABLUS

Misafir
Bu tip forumlarda büyük harf kullanmak karşı tarafa sinir olduğunu belirtmektir. Dolayısıyla sinirlenmenizi gerektirecek bir durum yok ortada sayın gamsizgani, xxrt sizin önce ki mesajınızla bu soruyu belki karıştırmıştır.Ayrıca
bir çok cevap verilmiş ama siz bir tek cevap bile yazmamışsınız.
gerçekten de harfle cevap vermeyi biliyorsanız teşekkür cevabı vermeyi de biliyor olmanız lazım diye düşünüyorum.Burada ki teşekkür cevap veren insanların beklediği bir olgudan ziyade,soru doğru olarak cevaplanmış mı?yoksa hala cevaplamaya devam mı edilecek onu bilmeleri açısından önemlidir.

Merhaba Tekrar

Ã?ncelikle büyük harfle yazdığım için özür dilerim. Kesinlikle en ufak bir art niyetim olamaz. Kaldı ki böylesi güzel paylaşımların olduğu bilgi alış verişi olan sitede art niyetli olmanın da bir anlamı yok diye düşünüyorum. Bu yanlış anlamadan dolayı sanırım iyi biri olduğumu çıkarmışsınızıdır:) Neyse inanın sorumun tam cevabını alamadım. Ama ilgilenen arkadaşlara gerçekten çok teşekkür ederim. Ã?rneği açıp içinde yazan "Ne Yapmak İsitiyorum" Başlığına bakarsanız sanırım sorum daha rahat anlaşılacak. Tekrar teşekkür ederim.

Israrla Merhaba:)

Lütfen biriniz şu sorunuma bir çare üretin. (Ã?rneği açarsanız ne yapmak istediğimi orda açokça yazdım) Teşekkür ederim.

Excel Vers. ve Dili
Office 2016 EN 64 Bit
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
25/05/2022
Bu soru benim kimse karışmasın :p

Merhaba,
Sorunuzun cevabını arama menüsündeki örneklerden yola çıkarak bulmayı denediniz mi hiç?
Biraz uğraş sonucu, genelde soru soranlar kategorisinden soru cevaplayanlar kategorisine de çıkmayı başaracaksınız. İnanın hiç zor değil ! Böylece farkında olmadan öğrenmiş olacaksınız. En azından, basit sorunlarınıza çözüm bulacak kadar Excel bilmiş olacaksınız. :) Haa yok ben hazıra konmak istiyorum diyorsanız yazdıklarımı okuduğunuzu unutun, başka birinin cevabını bekleyin. :arkadas:
Saygılarımla.

Tüm arkadaşların ilgisine teşekkür ederim. Ama bu soumu cevaplamış olsaydınız eğer bir çok yönden önümü açmış olacaktınız. Yine de tercihi size bırakıyorum.

Excel Vers. ve Dili
office 2007 (excel2007)English işte
office 2003 (excel2003)
Türkçe evde
merhaba;
syb gamsızgani
arkadaşlar sorunu cevaplamış.
yinede ek olarak site içinden bir örnek yolluyorum aradığın form böyle birşey olsa gerek.
veri girişlerini yaparak dene