İzin kartı ile ilgili bir program

Excel Vers. ve Dili
Excel Visual Basic 6.0
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
09.07.2019
Yapmış olduğum programı incelemenizi, yorumlarınızı, tavsiye ve eklentilerinizi bekliyorum.

Es Selamün Aleyküm;
Millis Kardeşim Bu izin kartı programını Milli Eğitim Çalışankarı içinde uygularsanız bizde yararlanma imkanı bulabilirdik.İl içi ve İl dışı olacak şekilde mümkün müdür acaba? Elinize ve emeğinize sağlık.
Dualarımla

Excel Vers. ve Dili
Excel Visual Basic 6.0
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
09.07.2019
teşekkür

Es Selamün Aleyküm;
Millis Kardeşim Bu izin kartı programını Milli Eğitim Çalışankarı içinde uygularsanız bizde yararlanma imkanı bulabilirdik.İl içi ve İl dışı olacak şekilde mümkün müdür acaba? Elinize ve emeğinize sağlık.
Dualarımla
Aleykümselam; neden olmasın, eğer bana nasıl birşey istediğinizi anlatırsanız ( bir word dosyasına açıklayıcı bilgi olarak ) elimden geleni yapmaya çalışırım. İnşallah yardımcı olabilirim. Tekrar teşekkür ederim. Hayırlı günler.

İzin "MEB e uygun" formatı ekte sunulmuştur.Tasarlaması ve görselleştirilmesi millis kardeşime kalmıştır.Şimdiden Teşekkürlerimi sunuyorum.hakkını helal et.
DUALARIMLA

Excel Vers. ve Dili
Ofis 2003 türkçe
meb izin programı

Kardeş forumda gezerken gözüme çarptı.,ekte bir hocamızın Meb İzin Programı vardır,gülü güle kullan.( bu arada hocamıza teşekkür ediyoruz)

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 TR
Elinize saglik guzel calisma olmus.Iyi calismalar

Excel Vers. ve Dili
türkçe
TeŞekkÜrler.