KAPAT MAKROSU

ARKADAÞLAR SORDUÐUM SORUYU ACABA YANLIÞ BİR ÞEKİLDEMİ SORDUM Ã?ZÐR DİLERİM SİZDEN İSTEDİÐİM EXCEL SAYFASINA BİR TANE BUTON KOYDUM ONA BASTIÐIM ZAMAN EXCEL SAYFASININ KAPANMASINI İSTİYORUM LÜTFEN YARDIM EDİN
[/u][/i][/b][/code]

veyselemre

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
Pro Plus 2021
[vb:1:2fefdc04b0]
Activeworkbook.close
[/vb:1:2fefdc04b0]

ARKADAÞIM SANA ÇOK TEÞEKKÜR EDERİM GÃ?NDERDİÐİN KOD İÇİN
BEN BU KODU YAZDIM AMA KOMPLE EXCEL SAYFASINI KAPATMIYOR SADECE EXCEL DEKİ SAYFALARI KAPATIYOR ACABA KOMPLE EXCEL SAYFASINI KAPATACAK KOD VARMI SÃ?YLERSEN SEVİNİRİM

Bunu denermisin
Kod:
Sub Bu_Kitabı_Kapat()
ThisWorkbook.Save
Application.Quit
End Sub

arkadaşım sana çok teşekkür ediyorum gönderdiğin kod çok işimi gördü.İnşallah bende sana diğer konularda yardımcı olurum

rizeli' Alıntı:
İnşallah bende sana diğer konularda yardımcı olurum
Rica ederim

Sade bana değil buradaki bütün üyeler ile yardımlaşırsan vede bu zevkin tadına varırsan İşte bak o zaman :hihoho:

abazya, merhaba arkadaşım ben senden bişe rica edecem hatta birçok şey ben exel acces hakkında bişeler öğrenmek istiyorum ama böyle resimli videolu bir anlatım bulamadım bana yardımcı olabilirsen sevinirim ama çok detaylı bir anlatım olması lazım çalıştığım için kursada gidemiyorum yardımcı olursanda olmazsanda saol

Sn.bahones oncelikle aramiza hos geldiniz.Bişeyler ogrenmek icin formumuzu takip edin farki goreceksiniz.