Kaydedilen Excel Dosyasını önceki haline getirme.

Excel Vers. ve Dili
excel-2003
İş yerindeki bilgisayarımda kullandığım excel dosyasına farklı veriler girip, satır, sütun ve tablo değişiklikleri yapıp kaydettim. Üzerinden 2-3 saat geçtikten sonra hata yaptığımı anladım ama dosyayı da kaydedip kapatmıştım. Bana dosyada değişiklik yapmadığım son hali lazım, dosyayı eski haline getirmenin bir yolu var mı?
Teşekkürler.

muhasebeciyiz

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2016
64 Bit
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
21-12-2027
Boş bir Excel belgesi açın ve Dosya menüsüne tıklayın ve Seçenekler’e tıklayın ve Kaydet alanına gelin.

Burada Kaydetmeden kapatırsam otomatik kaydedilen son sürümü koru onay kutusunu işaretli ise aşağıdaki bulunan Otomatik Kurtarma Dosyası Konumu’ndaki linkten önceki Excel dosyalarınıza ulaşabilirsiniz.

Bu kutu onaylı değilse, mutlaka onaylayın…

Otomatik Kurtarma Dosyası konumu kısmındaki klasörü açarak, oradaki dosyaları kontrol edebilirsiniz.

veya bu linklere bakabilirsiniz.

Excel Vers. ve Dili
excel-2003
Boş bir Excel belgesi açın ve Dosya menüsüne tıklayın ve Seçenekler’e tıklayın ve Kaydet alanına gelin.

Burada Kaydetmeden kapatırsam otomatik kaydedilen son sürümü koru onay kutusunu işaretli ise aşağıdaki bulunan Otomatik Kurtarma Dosyası Konumu’ndaki linkten önceki Excel dosyalarınıza ulaşabilirsiniz.

Bu kutu onaylı değilse, mutlaka onaylayın…

Otomatik Kurtarma Dosyası konumu kısmındaki klasörü açarak, oradaki dosyaları kontrol edebilirsiniz.

veya bu linklere bakabilirsiniz.

Teşekkür ederim.